2733
2739
عنوان

چاقی و عمل بای پس معده

| مشاهده متن کامل بحث + 156817 بازدید | 461 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و البته یکی از اقواممون هن اسلیو کرده،(همونی که بهاره رهنما و نعیمه نظام دوست انجام دادن) ولی هیچچچچ ...

عزیزم نمیدونم هنوز سایت میای یا نه؟

میخواستم بدونم عوارضتون بعد چند سال چیه؟ و پیش کدوم دکتر جراحی انجام دادید؟

سلاممم  من ۱ هفته س که عمل کردم(بای پس کلاسیک) خیلی خیلی حالم خوبه و اصلاً تهوع و درد و ... ند ...

سلام دوست عزیز

خدا رو شکر که حالتان خوبه 🥰میشه بدونم الان دقیق چقدر از عملتون گذشته و دکترتون کی بوده؟ عوارض داشتید بعدش؟

2728
یکی دونفر از خانمایی که ساسی بای پس شدن گفتن این مشکل براشون پیش اومده متاسفانه

سلام دوست عزیز 

منم میخوام ساسی کنم، اون دوتا خانم که گفتید دهانشون بو میده پیش کدوم دکتر عمل کردند؟

عزیزم نمیدونم هنوز سایت میای یا نه؟ میخواستم بدونم عوارضتون بعد چند سال چیه؟ و پیش کدوم دکتر جراحی ...

سلام عزیزم‌.

باور کن تو همین تاپیک گفتم.

لطف کن بخونشون.

دکتر عبدالرضا پازوکی.

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
سلام عزیزم‌. باور کن تو همین تاپیک گفتم. لطف کن بخونشون. دکتر عبدالرضا پازوکی.

ممنون عزیزم از پاسخگوییتون 🙏🏻الان چند سال میشه از جراحیتون گذشته؟ الان عوارض یا کمبودی ندارید؟ استخوان درد ندارید؟

ممنون عزیزم از پاسخگوییتون 🙏🏻الان چند سال میشه از جراحیتون گذشته؟ الان عوارض یا کمبودی ندارید؟ است ...

حدود ۷ ساله.

عوارض و کمبود رو تو تاپیک نوشتم. لطف کن بخون.

استخون درد نداشتم هیچوقت.

تو رو خدا لایک نکنید.ممنون.
2738
حدود ۷ ساله. عوارض و کمبود رو تو تاپیک نوشتم. لطف کن بخون. استخون درد نداشتم هیچوقت.

من تمام کامنتها رو خوندم دوست عزیز، ولی یک سوال در مورد سنگ کیسه صفرا برام پیش اومده؟ شما مشکل سنگ صفرا پیدا نکردید؟

2706