2737
2734
عنوان

خطر آبله مرغون در بارداری

141 بازدید | 9 پست

سلام دوستان من ۳۳ هفته باردارم هفته ی پیش دخترم ابله مرغون گرفت و من مجبور بودم بهش رسیدگی کنم خودم قبلا ابله مرغون گرفتم و خیالم راحت بود که دیگه مبتلا نمیشم  چند روز پیش که به دکترم (زنان زایمان)گفتم گفت باید ازمایش بدی کسیم که قبلا گرفته باشه در بزرگسالی دوباره  به صورت زونا میگیره این ویروسو 

بنظرتون درسته نیاز هس آزمایش بدم 

فردا هم واکسن کزاز  باید بزنم نمیدونم ازمایش بدم یا نیازی نیست 

نه دیگه شما دیگه فک نکنم بگیری.چون قبلا گرفتی..اگرم قرار بود بگیری تا الان گرفته بودی.خیالت راحت

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من از یه دکتر زنان‌پرسیدم چون مهمانمون ابله مرغون خفیف داشت بچه ش بی شعور نگفته بود. گفت چون خودت قبلا گرفتی اشکال نداره😑 اون موقع به دکتر خودم دسترسی نداشتم بعدشم دیگه رو حساب حرف اون نپرسیدم از دکتر خودم الانم ۱۳ روز میگدره از اون قضیه خدا رو شکر مشکلی نداشتم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

ازمايش vzv هست مربوط به ابله مرغان منم اوايل بارداريم جز چکاب ها دکترم واسم نوشت متاسفانه من نگرفتم ابله مرغان رو ودکترم گفت خيلى بايد مراقب باشم , واکسن کزار رو هم تو هفت ماهگى بهداشت واسم زد 

2738
دکتر گفت کزاز رو بزنی تو این شرایط؟ یا منتظر جواب ازمایش بشی؟ واسه من هیچ ازمایشی ننوشتن نمیدونی چی ...

یادم رفت بپرسم ازش 

اینم دیقه نود یادم افتاد که بهش بگم دخترم ابله گرفته اونم ازمایش نوشت