2737
2739

چه توداری بوده

خوب با توجه به شرایطش شاید میترسیده سقط بشه یا حالا چش بخوره

در کل از چشمم میفته اما توقعیم ندارم ازش که باید میگفت

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خيلى هم خوبه

منم نميخوام حداقل تا ٤ماهگى به كسى بفهمونم

سرى پيش گفتم علنا تو روى خودم حسادت كردن چشم خوردم نى نى سقط شد😢

خرافاتى نيستم ولى به چشم زخم خيلى اعتقاد دارم

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....
2731
2740

بلاخره که ماه های اخر همه میفهمن از ظاهر آدم

ولی تا 4 5 ماه نگفتن خوبه شاید مشکلی بود و لازم بود جنین سقط شه آدم از سالم بودن خیالش راحت شه بعد بگه بهتره

دارم جهان را دور میریزم/من قوم و خویش شمس تبریزم.

منم بارداری اولم تاچهارماه و سومی رو تا پایان شش ماه هیچکس غیراز پدرومادرامون خبر نداشت و دومی رو هیچوقت هیچکس نفهمید😭😭

وقتی مادر یه بچه باشی فقط مادری....ولی وقتی مادر دوتابچه باشی هم مادری، هم داور😍
اتفاقا از چشم خیلیا افتاد 

من همکارم بارداره بعد به تازه واردا گفته باردارم به ما قدیمیا نگفته بود

بعد من از حالتاش فهمیدم بارداره میگم بارداری میگه نه پریودم

بعد اومده نواربهداشتی میگیره ازم

بعد شکمش اومده بالا میگه دوماهمه (اسفندماه)

بعد الان میگه هفت ماهمه (نمیدونم ما آلیم ، بچه دزدیم چی هستیم)

منم باش اصلا دیگه حرف نمیزنم از چشم افتاد

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2706