2737
2734

برام سوال پیش اومد.اخه من تاپیک خاصی ندارم پست خاصی هم نداشتم .خب اگه کاری داری داخل جمع بگو بچهها که غریبه نیستن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من یکی دوبار اوکی کردم

دو تا کاربر که اتفاقا تقریبا فعال هم هستن

سوالای چرت میپرسیدن فهمیدم مردن

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2738

من یبار یه مطلب خیلی مهم را میخواستم به یکی بگم‌ درخواست دوستی را قبول نکرد گفتم بدرک 😁

ضررش پا خودش

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

باید اول اجازه بگیرن و اطلاع بدن بعد درخواست دوستی بدن

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
من یبار یه نطلب خیلی مهم را میخواستم به یکی بگم‌ درخواست دوستی را قبول نکرد گفتم بدرک 😁

یکیم باهام کار داشت 

ینی کارش گیر بود من گفتم میتونم کمکمش کنم درخواست دادم قبول نکرد 😒😒منم مث شما گفتم بدرک

شوخی نکن 😨😲  فعالن الانم؟؟  چی پرسیدن؟ 😨😨

چرت و پرت میپرسید

موهای بدنتو میزنی با چی میزنی

یا یه جا گفته بودم اونیکی میپرسید ریزی واژنتم ریزه سایز سوتینت چیه

فهمیدم مردن

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
2706