2733
2739
عنوان

نطرخواهی

291 بازدید | 52 پست

بچه ها ب همفکریتون خیلی محتاجم. هفت ساله ازدواج کردم تو این مدت شیش بار دعوا خانوادگی در حد زدوخورد با خانوادم مهمتر ازهمه مادر داشته ندادن هزینه شخصی در ماه از اول ازدواج ب کنار الان هفت ماهه که دستش واسم رو شده و فهمیدم بهم خیانت کرده و میکنه الان رو دقیق نمیدونم و اینکه قرص متادون مصرف میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تنها نیستی

من فقط نظرمو به استارتر میدم کسی نیاد جوش بزنه چون اصلاجوابشو نمیدم 😂😁اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین🤣دیگه روانشناسی جواب نمیده باید جانور شناس باشی تا بعضیارو بشناسی. 😁😂🤣😂🤣😂😁😁😁
2731

مدام و هرروز درحال فحش دادن و تهدید به زدنه تاجاییکه جلو حانوادم فحاشی میکنه و تهدید ازلحاظ خانوادگی خبلی ازهم گسیخته اند و فرهنگی باما فاصله دارن کلا باهاشون قطع ارتباطهو با توجه به خوبیام درحقشون ازم خوششون نمیاد

😮

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ
2740

امروز صبح گفتم میخام جدابشم و تصمیمو گرفتم اما ی پسر دوسال و نیم دارم و ماهی هشتصد تومن قسط خونمه میگه مهریوتو ببخش کامل تا حضانت مادام العمر بچرو بدم

طلاق وبس

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘

مادر داشته ندادن هزینه شخصی چیه🤔 چون نوشتی ازهمه مهمتر پرسیدم

دختر فروردین عاشق پاییز...جنوبی وخونگرم❤الان دقیقا اونجاییم که فریدون مشیری میگه: رک بگویم از همه رنجیده ام😔 ازغریب و آشنا ترسیده ام ❌بی خیال سردی آغوشها🫂 من به آغوش خودم چسبیده ام🤰
یعنی چی؟

میگم هستن کسایی مثل تو تنهانیستی تنها کاری که میتونی کنی اگه تکیه گاه داری اگر پشتوانه ای هست اگر میتونی کاری واس خودت دست و پاکنی احتیاج به کسی نداشته باشی از نظر مالی وهمه فکراتو کردی هیچ حسی بهش نداشته باشه واقعا دل کنده باشی برو طلاقتو بگیر یه خانومی واقعا دل نکنده بوده طلاق گرفته بود پشیمون بود اما دیر شده بود مرده زن گرفته بود شما باز یک فرصت بده بهش باهاش کاملا جدی حرف بزن بگو میخوای چیکار کنی با این زندگی

من فقط نظرمو به استارتر میدم کسی نیاد جوش بزنه چون اصلاجوابشو نمیدم 😂😁اگر به دنبال عیب هستی از آینه استفاده کن نه ذره بین🤣دیگه روانشناسی جواب نمیده باید جانور شناس باشی تا بعضیارو بشناسی. 😁😂🤣😂🤣😂😁😁😁
امروز صبح گفتم میخام جدابشم و تصمیمو گرفتم اما ی پسر دوسال و نیم دارم و ماهی هشتصد تومن قسط خونمه می ...

با اینهمه گرفتاری...

ببخشید میپرسم ولی بعذ از جدایی شرایطت چطوره؟میتونی کار کنی؟خونه بگیری ک گل پسرتو پیش خودت نگه داری؟ از عهده خرج و مخارج برمیای؟

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706