2752
2734
عنوان

واکسن ۱۸ ماهگی

100 بازدید | 12 پست

من امروز واکسن ۱۸ ماهگی پسرمو زدم ولی نمیدونم حتی اگ تب نداشت حتمن استامینوفن بهش بدم؟ یا امروز چه حوله ای بزارم سرد یاگرم!!

خدایا منتظر نگاهتم♥️♥️♥️♥️♥️

حتما استا رو بده چون درد داره

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

چ تب کنه چ نکنه تببر بده سختترین واکسن هست

غصه اگر هست  بگو تا باشد.معنی  خوشبختی  بودن اندوه است ،این همه غصه و غم، این همه شادی و شور ،چه بخواهی و چه نه ، میوه یک باغند .همه را باهم و با عشق بچین . ولی از یاد مبر ،پشت هر کوه بلند سبزه زاری است پر از یاد خدا و در آن باز کسی میخواند : که خدا هست ،تا خدا هست دگر غصه چرااا؟؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امروز کمپرس سرد بذار فردا گرم

بله استامینوفن رو بده بهش

پادشاهی در خواب دید تمام دندانهایش افتادند!دنبال تعبیر کنندگان خواب فرستاد...اولی گفت: تعبیرش این است که مرگ تمام خویشاوندانت را به چشم خواهی دیدپادشاه ناراحت شد و دستور داد او را بکشند...دومی گفت: تعبیرش این است که عمر پادشاه از تمام خویشاوندانش طولانی تر خواهد بود...پادشاه خوشحال شد و به او جایزه داد!هر دو یک مطلب یکسان را بیان کردند اما با دو جمله بندی متفاوت...نوع بیان یک مطلب، میتواند نظر طرف مقابل را تغییر دهد... ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

روز اول سرد. روز دوم اگه ورم داشت گرم.

بده استامینوفن. پسر من از عصر به اونور تب کرد. زیاد نبود. ولی خب میدادم من

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

منم تیرماه وختشه واکسن ۱۸ماهگی پسرم زنداییم ک میگف یکم سخته آخ پسرداییم تب کرده بود مراقبش باش دمای بدنشو زودزود تست کن

کالری‌چیست؟موجود 👻بیشعوریست‌که‌شبامیره‌توکمد‌لباسا👗👚روتنگ‌میکنه...    خدایا👐ازوزنم بکاه وبرشادیهایم‌بیفزا،برشادیهایم نیفزودی‌هم نیفزودی ولی‌وزنمو‌ یه‌کاریش بکن؛نوکرتم😘

قبله واکسن باید میدادی قطره رو 

هر ۴ساعت بده بهش 

منم چن روز پیش زدم بازم تب داش یخورده پاشویه میکردم

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

دختره منم نمیذاشت کمپرس سرد بذارم براش

نذاشتم اصلا هیچی

ولی تو راه رفتن مشکلی نداش بجا نمینشست

با کسی ک نوشابه نارنجی رو بیشتر از مشگی دوس داره 😏نمیتونم ب تفاهم برسم 😐

بچه رو ببر پارک بزار تحرک هم داشته باشه، هم کمتر اذیت میکنه هم زودتر جای واکسنش خوب میشه، من برای دخترم همین کارو کردم، روز اول کلی راه بردمش، عصر البته پاش درد میکرد و فقط بغل میخواست ولی توی پارک کلا یادش رفت درد داره لنگون لنگون بازی میکرد طفلک، فرداش هم همین کار رو کردم، روز سوم دیگه یادش رفته بود پاش درد میکنه😍