2737
2734

روت نمیشه عوق بزنی بعد آب دماغ تا چونه!؟

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
😂😂😂😂😂😂😂😂 من باردار شدم امتحان میکنم 😁😁😁😁

سعی کن باکلاس باردار شی خواهر😁

فقط 4 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

روت نمیشه عوق بزنی بعد آب دماغ تا چونه!؟

میگم اینقدر صداش بلند و فجیعه تو دستشویی هم آدم روش نمیشه وقتی کسی خونست

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای منم استراحت مطلق بودم کل بارداریم

روحیم خیلی خراب بود

موهامو به زور شونه میکردم

به خاطر خونریزی و لک بینی شوهرم میبردم حمام

بدنم سیاه شده بود خیلی خجالت میکشیدم

شیو هم اون باید انجام میداد خیلی بد بود🙈

2728

من اصلا تهوع نداشتم.ویارم نداشتم.خیلی خوب بودم و به کارهام میرسیدم.تا اینکه ...

تو ویزیت ماه چهارمم،دکترم متوجه شد که باید عمل مکدونالد داشته باشم.و بعدش استراحت مطلق شدم.

البته از اول باید روزی ۱ آمپول میزدم،تا وسط بارداریم، و نیمه دوم بارداری شد روزی ۲تا آمپول

شماها چجوری از خواب بیدار میشین مثل تو فیلما با ناز و خوشگل؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من همه ی دوران بارداریم رو داشتم بالا می آوردم با لباس پلو خوری می رفتم مهمونی با شلوار تو خونه خواهر شوهرم با دمپایی برمی گشتم چون تو راهرو رو لباسم و کفشا بالا آورده بودم 😑😑😑

دست سازه های من : @annabkala
من همه ی دوران بارداریم رو داشتم بالا می آوردم با لباس پلو خوری می رفتم مهمونی با شلوار تو خونه خواه ...

منکه شلوارمم خیس میکنم 😷😷😷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
شماها چجوری از خواب بیدار میشین مثل تو فیلما با ناز و خوشگل؟؟؟

؟؟؟؟؟؟ آیا آری یا آیا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40