2737
2739

روت نمیشه عوق بزنی بعد آب دماغ تا چونه!؟

قربون دستت جانماز مارم آب بکش ... اگه چیزی از تفکرات و سبک زندگی من (نه اعتقاداتم) برات عجیب میاد یادت باشه این زندگی منه لزومی نداره قبولش کنی ، قضاوتش کنی ، مسخره اش کنی اما میتونی مخالفش باشی و با نهایت انسانیت از کنارش بگذری
😂😂😂😂😂😂😂😂 من باردار شدم امتحان میکنم 😁😁😁😁

سعی کن باکلاس باردار شی خواهر😁

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

روت نمیشه عوق بزنی بعد آب دماغ تا چونه!؟

میگم اینقدر صداش بلند و فجیعه تو دستشویی هم آدم روش نمیشه وقتی کسی خونست

1
5
10
15
20
25
30
35
40

وای منم استراحت مطلق بودم کل بارداریم

روحیم خیلی خراب بود

موهامو به زور شونه میکردم

به خاطر خونریزی و لک بینی شوهرم میبردم حمام

بدنم سیاه شده بود خیلی خجالت میکشیدم

شیو هم اون باید انجام میداد خیلی بد بود🙈

2728

من اصلا تهوع نداشتم.ویارم نداشتم.خیلی خوب بودم و به کارهام میرسیدم.تا اینکه ...

تو ویزیت ماه چهارمم،دکترم متوجه شد که باید عمل مکدونالد داشته باشم.و بعدش استراحت مطلق شدم.

البته از اول باید روزی ۱ آمپول میزدم،تا وسط بارداریم، و نیمه دوم بارداری شد روزی ۲تا آمپول

شماها چجوری از خواب بیدار میشین مثل تو فیلما با ناز و خوشگل؟؟؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من همه ی دوران بارداریم رو داشتم بالا می آوردم با لباس پلو خوری می رفتم مهمونی با شلوار تو خونه خواهر شوهرم با دمپایی برمی گشتم چون تو راهرو رو لباسم و کفشا بالا آورده بودم 😑😑😑

دست سازه های من : @annabkala
من همه ی دوران بارداریم رو داشتم بالا می آوردم با لباس پلو خوری می رفتم مهمونی با شلوار تو خونه خواه ...

منکه شلوارمم خیس میکنم 😷😷😷

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
شماها چجوری از خواب بیدار میشین مثل تو فیلما با ناز و خوشگل؟؟؟

؟؟؟؟؟؟ آیا آری یا آیا نه

1
5
10
15
20
25
30
35
40