2737
2739

سلام خانم ها.. امروز گهواره نوزاد رو سر هم کردیم که بذارم کنار تخت .... اما نمیدونم چطوری راحتتر و راه دست تر؟ باید طوری باشه که سمت سربچه در کنار سر خودم باشه یا اینکه روبروی خودم؟😥 ببخشید سوالم ناشیانه ست.. منظورم اینه که وقتی از خواب بلند میشم بردارم شیرش بدم مستقیم روبروم باشه درش بیارم از گهواره یا اینکه خودم بچرخم بچه رو بردارم؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊

هرچی فکر میکنم جوابش اینه هر جور خودت راحتتری 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مگه میله پایین نمیاد؟نمیفهمم چجوری میگی

اصلا مساله ارتفاع و میله به کنار... سوالم اینه سر بچه باید کدوم طرف باشه؟ هم راستای خودم یا روبروی خودم؟

دختر بهاری من تو آخرین روز اردیبهشت 97 به دنیا اومد خدایاااا شکرت ..‌. همیشه دعا میکنم خدا این لذت رو نصیب همه منتظرها کنه😊
بستگی به راه دست خودتون داره  زیاد حساس نشو بعدا موقع استفاده دستت میاد کدوم سمت راحتتری

مثال این مورد شبیه شیردادن بچه هست

یکی راحته بچه را بغل کنه بشینه شیر بده 

یکی خوابیده راحتتره

یکی باید لم بده شیر بده

یکی باید بالش بذاره زیر دستش

خلاصه هر مادری یه مدل راحته

آینده ای میسازم که گذشته در مقابلش زانو بزند!......خدایا شکرت
فرقی نداره باید طوری باشه که خودت راحتتر باشی ولی سرش کنار خودت باشه بهتره خدایی نکرده بد نخوابه

حس میکنم سرش روبروم باشه راحتترم و میتونم راحت برش دارم یا صورتش رو نگاه کنم اما وقتی این حالتی میذارم مثلا وقتی میام تو اتاق حس میکنم خیلی منظره نرمالی نیست انگار نرمالش اینه که هم ردیف سرم باشه

2738
بستگی به راه دست خودتون داره  زیاد حساس نشو بعدا موقع استفاده دستت میاد کدوم سمت راحتتری

آره عزیزم فکر کنم الان نشه تصمیم گرفت باید بذارم موقع استفاده