2733
2734
عنوان

دندون در آوردن دخترم 😞

| مشاهده متن کامل بحث + 592 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم از این میوه خوری های کودک بگیر. توش رو با میوه هایی که حساسیت زا نیستن پر کن بده دستش، هم خارش ...

اتفاقا داره از خیلی وقته دیگه استفاده نکردم ازش .. امروز حتما دوباره باهاش میوه میدم به دخترم..ممنونم

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓
2728
سویق رو چجوری بهش میدی؟ منم چند روزه از عطاری خریدم داخل غذاهاش میریزم بیشتر.. درسته کارم؟

والا من یه ذره شکر و یه ذره شیر خودم میریزم در حد دو سه قاشق مربا خوری میشه قبل صبحانه بهش میدم

من یه جا خوندم اب سیب چاق کننده ست و خود سیب چون فیبرش زیاد برا بچه های چاق خوبه برا همین ب پسرم ترجیحا اب سیب خونگی میدم

والا من یه ذره شکر و یه ذره شیر خودم میریزم در حد دو سه قاشق مربا خوری میشه قبل صبحانه بهش میدم من ...

باید ناشتا بدیم حتما؟؟

بچه ها آب میوه های بیرونی بدم اشکال داره؟

والا خوب اینا همش مواد نگهدارنده و این چیزاست من یدونه سیب اب میگیرم خیلی کم اب داره چجور میشه با 1000 تومن 1 اب میوه گرفت درصد زیادیش اب و طعم دهنده ست

2740
بچه ها آب میوه های بیرونی بدم اشکال داره؟

فداتشم چون داره وزن کم میکنه بجای آبمیوه بهش شیرعسلی بده از اون قوطیا که عکس گاو دارن دوتا قاشق مربا خوری رو تو آب جوشیده حل کن بده بهش وزنم میده

فدات آخه من دوسال منشی فوق تخصص اطفال بودم کارش عالی بود یه چیزایی از نی نی کوچولوها سر درمیارم

ممنونم عزیزم .. شیر عسلی ضرر نداره برای دخترم؟

2706