2737
2734
عنوان

دندون در آوردن دخترم 😞

590 بازدید | 29 پست

سلام وقت بخیر .. دخترم از دوازدهم ماه قبل یعنی از نه ماهگی شروع کرد به دندون در آوردن الان سومین دندونش داره نیش میزنه خیلی ضعیف شده صورتش کلا آب شد هرکی میبینه میگه لاغر شد چیکار کنم یکم جوون بگیره؟ بعد اینکه دندونش در اومد خوب میشه؟ چرا همه دندوناشو باهم در میاره 😞

💓💓عشقم خوشحالم که تورو دارم .. 💏💓💓

ای خواهر پسر من صد گرمم کم کرده اونقدر جیغ نیزنه دارم دق میکنم

نه ماهشه دندون پنجمش داره در میاد کشتمون

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

میگن تا ۱۸ ماهگی همینجورین

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از اين به بعد ديگه بچه لاغر ميشه چون بعدشم راه ميوفته فعاليتش زياده ديگه هم اونقدي وزن اضافه نميكنه

نگران نباش عاديه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2731
ای خدا یعنی ازینی که هیت لاغر تر میشه؟؟ 😞😞

قد و وزنش چقدره چند ماهشه

ماهیچه زیاد بهش بده

خرما و موز

هوا گرم شده ابمیوه زیاد بده

موقع هایی که غذا میخوره و اذیت نمیکنه چیزای مقوی بده بهش که جون داشته باشه دندون دربیاره

2738

بچه ها لاغر نمیشن فقط اضافه کردنشون خیلی کم میشه مثلا بچه من ک ماه های قبل 1 کیلو میومد روش الان 200 گرم میاد روش و حالت گوشتالو و بامزه بودنشو از دست میده...متاسفانه غذا هم ب زور میخورن ک چیزی بهشون بدیم تپل بشن

ماهیچه زیاد بهش بده خرما و موز هوا گرم شده ابمیوه زیاد بده موقع هایی که غذا میخوره و اذیت نمیکنه ...

آب میوه طبیعی زیاد دوست نداره.. بازاری رو بیشتر دوست داره بهش میتونم بدم؟؟ 

برای ده ماهگی نبردمش قد و وزنش رو چک کنم.. 

نه ماهگی قد 78 و وزن 7900 بود

من الان موز خرما.اب سیب میدم و همیشه اب قلم و ماهیچه که لاغر نشه حداقل و یه ذره جون بگیره البته قبل ...

سویق رو چجوری بهش میدی؟ منم چند روزه از عطاری خریدم داخل غذاهاش میریزم بیشتر.. درسته کارم؟

عزیزم از این میوه خوری های کودک بگیر. توش رو با میوه هایی که حساسیت زا نیستن پر کن بده دستش، هم خارش لثه کم میشه، هم ویتامین میرسه، هم گریه کمتر میکنه. فقط میوه اسهال آور و حساسیت زا نده

2706