2733
2734

سلام میخواستم بدونم چجوری باید بدم .حتما باید بانمعده خالی باشه شما چه مدت قبل یا بعد شیر میدین؟؟

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

ببخشید بد نوشته .

دلتون هوای سفر کرده 🏞️🏖️با ما با هر بودجه ای میتونید سفر های خاطره انگیز را تجربه کنید😎🤩.حتی اگر پیاده هستی سفر کن در ماندن می پوسی.سفر سالم ترین اعتیاد است ✈️🚕🚎🚂.سوالی داشتید در خدمت شما عزیزان هستم . آژانس ویهان سیر  ۰۱۱۴۴۲۲۳۶۱۷ فقط بگین از نی نی سایت هستین تا تخفیف بگیرید اسم منم یادتون بمونه 😉رویا هستم😍 

آیا تو رفلاکس نی نیتون تاثیری داشته؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من هر دوازده ساعت  پونزده قطره میدم ولی باز بالا میاره 

دکتر گفته یک ساعت بعد شیر یا نیم ساعت قبل شیر 

برا همین همش تو خواب بچمو بیدار میکنم میدم بچم بد خواب میشه بعدش کلی لج میکنه 

چون تو بیداری امکان نداره که یک ساعت و نیم شیر نخوره گریه میکنه

2738

دختر منم رفلاکس داره هر 12 ساعت یک سی سی میدم دکتر گفت اگه بهتر نشد میتونی صبح.ظهر.شب بهش بدی. قبل از اینکه رانیتیدین و پدی لاکت بهش بدم شبا انقدر گریه میکرد تا 2.3 شب که دیوانه میشدم همش بغلم بود شیر نمیخورد ولی الا 3 ماهشه خداروشکر خیلی بهتره گریه هاشم تموم شده