2733
2734

از بچگیم نقاشیم خوب بود

ده سالگی رنگ روغن شروع کردم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

البته رنگ روغنو کلاس رفتم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
2738

نه والا جونم خیارم خودش خود بخود عمل نمیاد😁😁😁😁

من گرافیک خوندم 

و برای رنگ و روغن و سیاه قلم هم هر کدوم رو جدا جدا دوره تکمیلی دیدم

چون بَسی اِبلیسِ آدم روی هست👿پَس به هر دستی نشایَد داد دست🚫

من نقاشی میکردم با مداد و باید بگم اون موقه ک همه واسه آدمکا سه یا شش یا گاهی وقتا هیچ انگشتی نمیکشیدن من هرپنج تارو میکشیدم اونم باتوجه ب قرارگرفتن دست چپ و راست بعله آی ام پینتر😍😊😎😁

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

منکه ارثی بود طرف مادرم چندتا نقاش فوق العاده داشتیم پدرمم با اینکه بیسواد و مسن بود و خیلی خودکار و مداد دست نگرفته بود  نقاشی های قشنگی میکشید خودمم همینجور دست به قلم و رنگ و بوم بردم ‌و ....

واقعا نقاشیرو

نه نقاشی واسه تابستون میخوام برم دنبالش وقت ندارم خودم کار کنم با ازمون و خطا 

من mosaicart ویترای شمع سازی نمد آینه کاری انواع کارای دکوراتیو و پتینه رو خودم یاد گرفتم

جانی و دلی ای دل و جانم همه تو😍😘
2706