2737
2734

پسر 11 ماهه ان عاشق هر چیز چرخیدنیه. تبلیغات تلویزیون خیلی دوست داره بد غذا هم هست. همه جا نوشته علائم اوتیسمه. ولی یه عده هم میگن بچه هاشون این طوری بودن بعدش خوب شد. یعنی از سرشون افتاده یه چیز دیگه اینکه از صدای وسایل برقی مثل هم زن ریش تراش میترسه. 

ارتباط چشمیش خوبه ولی وقتی داره تبلیغ نگاه میکنه باید 6 7 بار صداش کنم تا برگرده. کسی شرایطش مثل من بوده و الان بچه اش سالمه

پسر من وقتي آگهي تبليغاتي ميبينه هزار بارم صداش كنم ، نگام نميكنه، اما مشكلي نداره، فكر كنم همه بچه ها اينجوري باشن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرف زدنش چه جوره؟ چیزی ازتون درخواست میکنه؟ تو چشماتون نگاه میکنه بخنده؟ آشنا و غریبه رو تشخیص میده؟ 

با یه علامت که نمیشه گفت بچه مشکل داره

❤️خدایا من ایمان دارم به اینکه هرکه دلش هوایی تو شود تو هوایش را داری❤️
2728

حرف زدنش که فقط بابا مامان دد آب حموم عمو و عمه و به به میگه. ولی مشخصا به من مامان نمیگه . ولی حموم و چون دوست داره میگه و منظورش و میرسونه. ارتباط چشمی خوبی داره. آشنا و غریبه و میفهمه یعنی کسی جدید و میبنه گریه میکنه

2740