2737
2739
عنوان

بچه ها حالم بده چیکارکنم فکرکنم روانی دارم میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 325 بازدید | 39 پست
منم ۲ تا پشت سرهمی دارم.بعصی وقتا یا میشینم گریه میکنم یا اونارو میزنم بعد خودمو میزنم بعد همه گریه ...

منم یه پسر دوساله دارم ابان هم دومی به دنیا میاد

فک کنم قراره به روزگار شما دچار شم😂

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

خیلیا میگن پشت سرهم خوبه ولی من بخاطر همین شرایط شما میگم یا نمیارم اگه اوردمم حداقل 7 سال فاصله میندازم بینشون

خدا کمکت کنه عزیزم

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه پسر دوساله دارم ابان هم دومی به دنیا میاد فک کنم قراره به روزگار شما دچار شم😂

البته ی سری چیزاشونم خوبه هااا ولی امان از وقتی جنگ شروع بشه

(تنها آرزوم :الهی همه خواهرام توی نی نی سایت مادر بشن.آمین
2731
منم یه پسر دوساله دارم ابان هم دومی به دنیا میاد فک کنم قراره به روزگار شما دچار شم😂

مثلا پسرم تنها بود بد غذا بود از وقتی آجیش اومد و اینم ماشالله بخوره پسرم بهتر شد

البته ی سری چیزاشونم خوبه هااا ولی امان از وقتی جنگ شروع بشه

من از الان استرس اینو دارم که پسرم حسودی قراره بکنه.

بمنم خیلی وابسته اس

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من
مثلا پسرم تنها بود بد غذا بود از وقتی آجیش اومد و اینم ماشالله بخوره پسرم بهتر شد

چه خوب . پسر منم بد غذاس😃

وای خدا من خیلی استرس بچه دوم دارم واقعا اعصاب پولادین میخواد

البته ماهم بی تقصیر نبودیم.چون اولی مطلوم بود خواستیم دومی یکم زبل تر بشه دیگه خیییلییییی بد شد😲😲

2740
من از الان استرس اینو دارم که پسرم حسودی قراره بکنه. بمنم خیلی وابسته اس

پسر منم خیلی وابسته بود حتی شب زایمانم تا صبح زنگ میزدم ببینم چیکار میکنه  چون ۲ سالش بود و اولین بار بود ازهم جدا میخوابیم ولی خود ب خود عادت میکنه

البته ماهم بی تقصیر نبودیم.چون اولی مطلوم بود خواستیم دومی یکم زبل تر بشه دیگه خیییلییییی بد شد😲😲

من پسرم خیلی شیطونه تا دو سه سال دیگه اصلا بچه نمیخوام

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

منکه میگم من روانیم بعد ازکجا میدونستم دوتا بچه انقد سخته

پرستارم نمیتونیم شوهرم خونمونو عوض کرد کلی کرایه خونمون رفت بالا که نزدیک مامانم باشم .

مامانم راه نمبتونه زباد بره ازاونورم خواهرمم قبل من اومده نزدیک مامانم چون شاعل میخاد بچشو بزاره پیش مامانم هرروزاونجاس یا مامانمو میبره خونش مامانمم زنگ میزنم دنبال یه راه خلاصم فقط میگه بزرگ میشن بهترمیشه .بعدنمیگه توام بیا اینجاالبته حقم دارن پسرم داغون میگنه همخ چیو خودمم فقط باید دنبالش باشم یه وقت به بجه خواهرم اسیب نزنه هیچ کس حوصلخ مارونداره .کاشکی میمردم دومی خداخاستس وقتی نمیخای زرتی حاملخ میشی سراولی چهارسال طول کشید

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین
منکه میگم من روانیم بعد ازکجا میدونستم دوتا بچه انقد سخته پرستارم نمیتونیم شوهرم خونمونو عوض کرد کل ...

اینطوری نگو. پسر منم شیطونه. تورو خدا دعواش نکن گناه داره.

بچه اس نمیفهمه 

الان کوچیکم واسه بزرگه لقمه میگیره🤣

الهی 

خدا حفظشون کنه

2706