2410
2553

دوتا بچه پشت هم دارم دیونه میشم پسر بزرگترم که یه سال وهشت ماهشه دیونم کرده چشمشو بازمیکنه گریه وجیغ هرکارمیکنم بهش محبت میکنم نمیزاره همش بهونه همش گریه هرروز میگم امروز خودمو کنترل میکنم امروز روزخوبیه .باز به مرزجنون منو میرسونه ازاونور اونیکیم گریه میکنه میرم بغل کنم شیر بدم این میاد  بهمون وسیله پرت میکنه که باپاودستم باید مواظب کله این طفلی باشم .انقد زدم باز خودمو صورتم میسوزه خدامنو بکشه دوتا سیلیه محکمم به پسرم زدم دومین بارمه چون واقعا عجیب گندشده اخلاقش خدابدادم برسه کمکم کنید اومدم نزدیک مامانم اونم فایده نداره خواهرم بچه کوچیک داره میرم اونجا این پسرم اونارم کلافه میکنه هیچ کس حوصله مارونداره 

من شبیه کسی در دنیا نیستم پس زندگیم نمیتواند شبیه دیگری باشد پس میخواهم خودم باشم فقط همین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چنسالته عزیز؟

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
2456
2714

حوصله کن. بچه رو نزن فراموش نکن تو اونارو دعوت کردی به این دنیا.

البته حق داری خسته شدی برا همین.خواهرت مگه هر روز اونجاس؟

مادرت بیشتر بیاد خونتون . تو نرو

ز بودنم چه افزود ،نبودنم چه کاهد        که گویدم به پاسخ    که زنده ام چرا من       ستاره ها نهفتم در اسمان ابری؛ دلم گرفته ای دوست هوای گریه با من

منم ۲ تا پشت سرهمی دارم.بعصی وقتا یا میشینم گریه میکنم یا اونارو میزنم بعد خودمو میزنم بعد همه گریه میکنیم.یکیشون مظلومه یکیشون دست بزن داره یکی گریه میکنه یکی جیغ هرکی اینارو میبینه میگه خدا صبرت بده.فقط موندم به اون روزی برسم که همه میگن راحت شدی خوشبحالت ۲ تا پشت سرهم اوردی

(تنها آرزوم :الهی همه خواهرام توی نی نی سایت مادر بشن.آمین

بچه ها تو این سن خیلی اذیت میکنن-بهتره پرستار بگیری

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗

والا به نظر مياد خودت با رفتارهات بچه ات رو استرسي كردي و پرخاشگر

آخه بچه به اين كوچيكي رو ميزنن؟؟

خودتي كه اعصاب نداري، به نظرم برو مشاور صحبت كن. و اينكه متوجه نميشم چرا وقتي حوصله نداري دوتا بچه آوردي؟!

Chaque jour de ta vie est un feuillet de ton histoire que tu écris
منم ۲ تا پشت سرهمی دارم.بعصی وقتا یا میشینم گریه میکنم یا اونارو میزنم بعد خودمو میزنم بعد همه گریه ...

وای خدا من خیلی استرس بچه دوم دارم واقعا اعصاب پولادین میخواد

چه کسی میداند؟   که تو در پیله تنهایی خود، تنهایی؟                 که تو در حسرت یک روزنه در فردایی؟                                                     پیله ات را بگشا،                                                                  تو به اندازه ی پروانه شدن زیبایی ....💗
2706