2733
2739
عنوان

دسر خوشمزه من درآوردی برای نی نی های کم وزن

| مشاهده متن کامل بحث + 958 بازدید | 30 پست

پسر من وزنگیریش خیلی خوب بود. تا اینکه دندون درآوردنش و چهار دست و پا رفتنش شروع شد. و چندبار هم مسافرت رفتیم‌ . وزنش زیاد جلو نرفت 

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من از همه مواد میریزم تو پوره های دخترم حتی گردو که میگن حساسیت زا هست بازم به دختر میدم اما دختر من ...

سوپ پای مرغ بده بهش .سوپ قلم. 

من گاها توشون نون هم خورد میکنم.

قبلا خامه و شیره خرما رو با پودر پسته قاطی میکردم بهش میدادم‌ .تکراری شده براش دیگه نمیخوره . باید یه کم فاصله بدم. 

صبحانه ارده و شیره بهش میدم. یا کرم کنجد. دوست داره .

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
پودر ستجدو خوتون درست کردین

نه عزیزم از عطاری خریدم‌ . ولی باید الکش کرد تو خونه. چون سنجد رو درسته پودر میکنن . یه کم ذرات سفت هسته اش توش بود 

سوپ پای مرغ بده بهش .سوپ قلم.  من گاها توشون نون هم خورد میکنم. قبلا خامه و شیره خرما رو با پ ...

سوپ پا بهش دادم ولی قلم نگرفتم شیره خرما هم ی بار میریزم تو فرنیش بهش میدم خرما میریزم تو ماست کلا باید بزور تلویزیون ۴ قاشق بخوره همین 

2740
سوپ پا بهش دادم ولی قلم نگرفتم شیره خرما هم ی بار میریزم تو فرنیش بهش میدم خرما میریزم تو ماست کلا ب ...

شربت زینک پلاس میگن اشتها آوره.

امتحان کردی؟ البته باید دید دکترش چی میگه 

شربت زینک پلاس میگن اشتها آوره. امتحان کردی؟ البته باید دید دکترش چی میگه 

اره اتفاقا از وقتی بهش دادم احساس میکنم وزنش داره بهتر میشه

دکتر میگه چون خواستی بزور بهش غذا بدی بد غذا شده

منم دلم میخواد بچم راحت بشینه غذا بذارم دهنش ولی اون با دست میزنه زیر دستم و سرشو ی طرف دیگه میبره

اره اتفاقا از وقتی بهش دادم احساس میکنم وزنش داره بهتر میشه دکتر میگه چون خواستی بزور بهش غذا بدی ب ...

پسرمنم باید سرگرم بشه تا غذا بخوره‌ . حالا با کارتون یا اسباب بازی یا متاسفانه گوشی که توش کلیپ و ترانه ببینه 

پسرمنم باید سرگرم بشه تا غذا بخوره‌ . حالا با کارتون یا اسباب بازی یا متاسفانه گوشی که توش کلیپ و تر ...

همش نگران اینم برم مسافرت چطور بهش غذا بدم

اون اگه گوشیو ببینه بزور میخواد بگیرش بدتر غذا نمیخوره ولی پای تلویریون تو روروک یا صندلی غذاش وایمیسه

[QUOTE=58941951]همش نگران اینم برم مسافرت چطور بهش غذا بدم اون اگه گوشیو ببینه بزور میخواد بگیرش بدتر غذا نمیخوره 

مسافرت رفتن با بچه کوچیک خیلی سخته‌ من ازبس نگران تغذیه پسرم میمونم اصلا لذت نمیبرم 

[QUOTE=58941951]همش نگران اینم برم مسافرت چطور بهش غذا بدم اون اگه گوشیو ببینه بزور میخواد بگیرش بدت ...

من بخدا ن عید جایی رفتم ن تا الان 

میخوام تابستون قول دادم برم تهران و ساری پیش خواهرام حالا واسه مریض شدن و غذا نخوردنش خیلی نگرانم