2726

سلام ‌. پسر من اشتهاش خوبه ولی از بس ورجه وورجه داره زیاد وزن نمیگیره . البته لاغر هم نیس. منم مواد مغذی رو میریزم داخل دسر و میدم به خوردش 😎

دستور دسر:

۲ عدد تخم بلدرچین / یک فنجان شیر پرچرب / یک قاشق آرد کامل/ یک دوم قاشق آرد نشاسته /  ۱ ق مرباخوری آرد سنجد/ ۱ ق مربا خوری پودرجوانه گندم/ گردو،فندوق،بادام خام از هرکدوم ۵تا که آسیابشون میکنیم./ ۱ ق غذاخوری شکر یا شیره خرما یا انگور . / گاها یک چهارم موز هم له میکنم توش

همه رو کاملا قاطی میکنیم بعد میزاریم روی حرارت، قوام که گرفت خاموش میکنیم.  و میدیم نینی بخوره ‌ 

پسرمن ۱۵ ماهشه و خیلی دوست داره این دسر رو. 

دقت کنید که نینی هاتون آلرژی به این مواد نداشته باشن.

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

ممنون عزیزم

برای برنگیختن حسادت اسب سوار خر نشو همین دیگه گفتم سوار هر خری نشین                                                                                         یه عده انگار دوراز جون ادم نیستن مثله ادم باهاشون حرف میزنی گاز میگیرن 😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕😕متاسفانه بعضیارو نمیشه قانع کرد، باید به نفهمیشون احترام گذاشت                                به بعضی ها باید گفت کورمون نکنی با اون روشن فکریت چلچراغ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم

خواهش میکنم گلم 🌹

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
2728
ممنون از دستورت پسر منم شیطونه وزن نمیگیره درست میکنم خدا کنه یکم رو بیاد

خواهش میکنم‌ 

ان شاءالله دوست داشته باشه و رو وزنش هم تاثیر بزاره 

ببخشید پسرتون چند کیلوعه

۱۱.۵ 😟

عزیزم این مواد همشون سرشار از آهن هستنو بسیار عالی  و حیفه بخاطر یکم شیر جذب اهنشون از بین بره ...

پیشنهاد خوبیه .ممنون 😘

خیلی خوبه که پسره من ۱۸ ماهشه ۱۱

قدش چقدره پسرت؟ پسر من قدش ۸۱هست.

ظاهرش یه کم ،کم وزن نشون میده 

دختر آبجی من طفلی به لبنیات و آجیل حساسیت داره حتی گوشت قرمز .هچی نمیشه بهش داد

آخی 😔 خیلی سخته مخصوصا برای مادر 

اینو توصیه میکنم بچه های بالای یک سال بخورن چون تخم بلدرچین سفیدش واسه بچه زیر یک سال مضر وگرنه بقی ...

درسته. من یادم رفت بنویسم. ولی ماشاءالله مادرها خودشون میدونن سفیده زیر یک سال نباید داد 

2706