2733
2734
عنوان

تشکیل نشدن قلب جنین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 64254 بازدید | 45 پست
عزیزم اصلا خودتو ناراحت نکن به خدا توکل کن.من 2 سال پیش بارداری پوچ داشتم ، امسال هم با میکرو باردار شدم هفته 7 رفتم سونو فقط یه ساک حاملگی بود در حد 5 هفته. و دکتر گفت که رشد نکرده و احتمالا اینم پوچه. تازه سونو واژینال بود. ده روز بعد یعنی دیروز که رفتم همه چی خوب بود قلبش میزد و 8 هفته رو نشون میداد.

این کاملا طبیعیه. تا هفته 8 و9 صبر کن دوباره برو . انشالا که با خبرای خوب میای.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزم.شدیدا حالت تهوع دارم،همیشه دهنم تلخه . آخه ما خانوادگی بد ویاریم خواهرم خون بالا میاورد.عزیزم اصلا به علائم نیست من سری قبلی که پوچ بود همینطوری بودم.

یه نذری بکن انشالا که خیره.
هفته 5 که خیلی زوده هم برای علائم هم برای دیده شدن قلب.ارامش خودتو حفظ کن.من تو این 10 روز انقدر غصه خوردم و گریه کردم بی خودی.فقط باید از خدا سلامتی نی نی تو بخوای. عزیزم برات دعا میکنم.
آنا جون تبریک میگم، عزیزم به من گفتن هفته 6 برم واسه سونو، تو این سونو باید ساک و قلب تشکیل شده باشه؟ آخه شما میگی هفته 7 رفتی؟ آخه روتین واسه میکرو میگن دوهفته بعد جواب مثبت، یعنی میشه هفته 6؟ یا من اشتباه میکنم؟ شما منظورت هفته بارداری بود یا انتقال؟ چطور حساب کردی؟
نازک جون گفته بودن 2 هفته بعداز دومین آز بیا اما چون وقتشون پر بود من با چند روز تاخیر رفتم .من 30 شهریور انتقال داشتم 30 مهر رفتم سونو. دکتر گفت از 13 شهریور که اخرین پریم بودمیشه 50 روز یعنی 7 هفته
کسی که جواب منو نداد، ولی اینو برای مورد های مشابه می گم، دنبال این نباشید که شاید یک هفته یا دو هفته دیگه تشکیل بشه مقایسه سایز ساک در دو سونو با فاصله یک یا دو هفته کاملا مشخص می کنه که قراره تشکیل بشه یا نه
سلام.من بعد از 6 سال تصمیم گرفتم بچه دار بشم.همون ماه اول هم حامله شدم.همه چیز خوب بود ویارم نداشتم.ولی الان 1 هفته هست که خونریزی دارم البته اولش خیلی کم بود.رفتم دکتر سونو واژینال کرد گفت باید 9 هفته باشی ولی جنین 6 هفته هست قرص ایزوپرین بهم داد و گفت نگران نباش.ولی بعد از 4 روز درد خیلی وحشتناکی داشتم بعد از سه شب درد دوباره رفتم دکتر بازم دکتر سونو کرد و گفت جنین قلب نداره باید سقطش کنی.حالا بعد از سونو دومی خونریزیم خیلی زیاد شده لخته هم دفع میکنم.نمیدونم چیکار کنم.کسب تجربه ای داره.ممکنه قلب بچه تشکیل بشه؟ یا با این خونریزی حتما سقط میشه؟ دردم خیلی وحشتناکه لطفا اگر کسی تجربه این حالت رو داره راهنماییم کنه
سلام دوستان منم ماه پیش که دکتر گفته بود بیا سونو هقته 8 رفتن و متاسفانه قلب تشکیل نشده بود و رفتم کورتاژ کردم ایشالا که نی نی های شما قلبشون تشکیل میشه تا مثل من هر شب با غصه نرید تو رختخواب
السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین (ع)
مریسا جان توکل کن به خدا و راضی باش به رضای اون.منم قلب جنین تشکیل نشده بود و امشب دوباره وقت سونو دارم. عزیزم غصه نخور ایشالا یه نی نی سالم و خوب تو یه فرصت دیگه قسمتت میشه
2706