2733
2739
خدایا به بزرگی و مهربونیت قسم که ما ها که چشم به به راه یک هدیه قشنگ از طرفت هستیم ،میدونیم که هر چی صلاحته همون میشه .حتی من بارها ازت خواستم که اگه صلاحت نیست نده اما من به بزرگیت ایمان دارم و از استادی شنیدم که میگفت ماها به توانا و قادر بودن خدا شک داریم که ازش درخواست نمیکنیم یا درخواستمون کمه .خدا خودت فرمودی «ادعونی استجب لکم» یعنی اگه گدا کاهله تقصیر صاحب چیه ؟ خدایا تو این شب ازت میخوام دستمون رو بگیری و امیدمون رو ناامید نکنی که من جای دیگه ای ندارم برم خدایا به تموم کسانی که چشم به درگاهت دوختند عنایتی بکن مخصوصا به اونهایی که آرزوی مادر شدن دارن .آمین یا رب العالمین
مامان زینب عزیز بعد از دو ساله که دارم نظرت رو می خونم امیدوارم تا حالا مامان شده باشی و حالشو ببری..... اما من اینروزا حال دو سال پیش تو رو دارم و از خدا می خوام به من هم کمک کنه.... به همه ماهیی که چشم انتظار در آغوش گرفتن بهترین هدیشیم کمک کنه و زودتر نی نی های مامانی بهمون بده................ خدایا ساده میخوام ازت و ساده میگم تو هم به سادگی بشنو و قبول کن فدات شم............
وما توفیقی الا بالله.. علیه توکلت و الیه انیب.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731