2737
2734
عنوان

اسم دختر ۸ ماهه ام

893 بازدید | 60 پست

سلام خانوما

من یه دختر ۸ ماهه دارم خیلی ماجراها داشتیم سر انتخاب اسمش اخر سری هلیا و نیلا رو انتخاب کردم البته یه سری اسمها به لیستم اضافه و کم میشدن ولی این دو تا حذف نمیشدن .هلیا چون قدیمی تر بود گذاشتم برا الویت دومم و نیلا رو انتخاب کردم اما همسرم به شدت مخالفت کرد هرکاری کردم قبول نکرد خلاصه رفت شناسنامه رو هلیا گرفت من بعد زایمانم نشستم گریه کردم که به دخترم اسم هلیا نمیاد .خیلی دختر ناز و متینی هست  مامانم اینا مسخره میکردن .ولی واقعا برام مهم شده بود که نیلا بهش میاد هلیا بهش نمیخوره و با نیلا حس خوبی دارم .اما ظلمی بود که همسرم بهم کرد و الان خیلی دلم میخواد دوباره یه نینی بیارم و اسمشو نیلا بزارم نمیدونم با این حس چیکار کنم هرجا بحث اسم میشه داغ دلم تازه تر میشه شاید از نظر کسی مهم نباشه ولی برا من خیلی مهم شده 

میخواستم کمکم کنین از شر این حس راحت شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

دختر ول کن چه کنه ای هستی 

هلیا خیلی هم قشنگه 

چی چی بهش نمیاد هی تلقین نکن که از این اسم متنفر شی 

حالا شوهرت کار خوبی نکرده ولی هلیا و نیلا چندان تفاوتی با هم ندارن 

به جای نیلا یه پسر بیار ست ات کامل شه 

خخخ نظر من بود 

هلیا ب نظرم یه دختر شیک و باکلاس هست که پدر و مادرش عاشقش 

و اعتماد ب نفس بالایی داره 

من اسم هلیا رو که می شنوم اینجوری تصور میکنم صاحب اسم رو 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

خیلی خودتو اذیت نکن

جای من بودی چیکار میکردی

من اصلا موافق اسم پسرم نبودم و چون شوهرم خیلی اسمشو دوس داشت سکوت کردم

حداقل تو قبلا تو لیستت بوده این اسم 

❤💚 اسلام به ذات خود ندارد عیبی، هر عیب که هست از مسلمانی ماست💚❤
وااا... شما خدای نکرده یه مشکل بزرگتر داشتی میخواستی چیکار کنی  

مشکلات بزرگ خیلی راحت حل میشن یا اگه نشن باهاشون کنار میام اما این یکی خیلی فکرمو ممشغول کرده

دو اسمی بودن نمیدونم عواقبش چیه میترسم مسخره کنن یا دخترم ناراحت شه در آینده 

ب نظرم دو اسمه اصلا خ

خوب نیست. تو فامیل داریم طرف حالا که بزرگ شده میگع اسم شناسنامه مو بیشتر دوست دارم باز دارن ب همون اسم شناسنامه صداش میزنن 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2706