2737
2739

دلم برا دخترم تنگ شده اگه الان بود توی ماه هشت حاملگی بودم بعده ۷ سال انتظار یهویی اومدو شد همه امیدم ولی ماه پنجم پر کشید دخترم

من میدونم که مادر میشم اصلا مطمینم که میشم خیلی زود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امشب شب تلخی بود،نمیدونم در مورد چی داشتم با همسرم حرف میزدم دقیق یادم نیست چی میگفتیم که شوهرم در مقابل حرفم گفت قربونتون برم. میخواست بگه قربونت که جمع بست، اینو وقتی حامله بودم به منو و دخترم میگفت هر دوتایمونو.وقتی این کلمه رو گفت یهو رفتم تو دوران حاملگیم، یدفعه بغض کردم و چشام اشک حلقه بست ولی با لبخند ساختگی و مصنوعی گفتم دیگه اینو نگو  این مال اون وقتی بود که دوتا بودیم الان منم و تنها

اونم بغض کرد و دستشو گرفت جلو صورتش.دیگه نتونستیم و هر دومون گریه مون گرفت توی فراق دخترمون که نشد بیاد پیشمون

آخی عزیزم

خیلی سخته

خدا دلت رو آروم کنه

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.
2738

نشد که منو مادر کنه و شوهرمو بابا

چقدر دلم براش تنگ شده ولی خودمو یه جوری نشون میدم که حالم خوبه.

آخه دیگه هیشکی حوصله گریه های منو نداره

دلم درد گرفت 😢مخصوصا که گفتی همسرتم گریه کرده گریه مرد خیلی سخته 😢

درسته همتونو خیلییی دوست دارم💕 درسته همتون خیلیییی عشقین💕ولی با احترام هیچ درخواست دوستی رو قبول نمیکنم 💕

بعضي غصه ها، بعضي دردا يهو روح ادم رو بزرگ ميكنن

غم از دست دادن بچه همونطوره

الهي كه خدا يه صحيح و سالمش رو بزاره توي بغلتون

دارم بچه شير ميدم، از ته دلم با بغض برات دعا كردم

مادر يك گل رز هستم و تو يك جزيره كوچيك زندگي ميكنم
2706