2733
2739
عنوان

ای اسمون من هم دلم پر از درده .....

319 بازدید | 16 پست

داره بارون میاد دل اسمونم مثل دل من گرفته پا به پاش دارم منم میبارم مثلا امروز جمعست یک هفته از صبح تا شب کار کن جون بکن اخر هفته هم بشه دعوا و کتک و تنهایی چقدر دلم گرفته چقدر غصه دارم دیروز با شوهرم سر کار نکردنش دعوامون شد منو به کتک گرفت چشم کبود شده از ظهر خوابید تا امروز صبح بلند نشد بعدشم که بیدار شد دوش گرفت لباس پوشید رفت خونه باباش انگار نه انگار منم ادمم نه محبتی نه توجهی نه کاری نه مسئولیتی هیچی خدا لعنت کنه خانوادشو که هردفعه هم میره و میاد چیزای جدیدتر بهش یاد میدن نگید طلاق نگید چه فایده این زندگی همشو میدونم اما فعلا مجبورم بسازم تا بتونم بعد از طلاق رو پای خودم بمونم برام دعا کنید خیلی دلم شکسته گریه امونم نمیده

والا چی بگم بنظر من در چنین شرایطی درک طرفین خیلی مهمه محبت محبت میاره شما دعوا کردی چطور انتظار محبت داری مردا مث مامان باباهامون منتمونو نمیکشن درضمن هوای بارونی نشون از گرفتن دل اسمون نداره نشون از رحمت الهی و قدم زدن عاشقانه زیر بارون داره 😁

قلبتون پر از شادی نگاهتون پر از آرامش زندگیتون پر از برکت و خوشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم سعی کن با شوهرت بحث نکنی سعی کن هرچی داد و بیداد میکنه خودتو با صلوات اروم کنی اون نقطه ضعفتو دست گرفته کار نکردنشم که ولش کن هرچی تو خونه داری درست کن هرچیم تموم میشه فقط رو برگه بنویس بهش بده اگر مستاجر نشینی که اصلا توجه نکن به کرایه خونه و ...‌ بزار همه چی پای خودش باشه اگرم کار میکنی جایی که فقط پس انداز کن برا خودت اصلا خرج نکن مشکل ما زنا اینه که وقتی محبت زیاد میکنیم برای شوهرامون جز وظیفمون میشه‌ و مردمونو لوس بارمیاریم اخرشم که اینجوری میشه 

2731
والا چی بگم بنظر من در چنین شرایطی درک طرفین خیلی مهمه محبت محبت میاره شما دعوا کردی چطور انتظار محب ...

منم دلم نمیخواد دعوا کنم زندگی رو به خودم و همسرم تلخ کنم اما انقدر فشار روحی زیاده ادم مجبور میشه تا کی سکوت کنم که یه موقع دلخوری پیش نیاد همش که نباید من یک تنه تمام مسئولیت زندگی رو به دوش بکشم ادم یه جا کم میاره حرفی میزنه باید جوابش بشه کتک و بی توجهی و تنهایی خوش بودنش اره بارون واسه قدم زدن عاشقاست اما کسی که دلش پره بارونو مثل چشمای ابریش میبینه 

سلام عزیزم سعی کن با شوهرت بحث نکنی سعی کن هرچی داد و بیداد میکنه خودتو با صلوات اروم کنی اون نقطه ض ...

مستاجرم صابخونه از اشناهای منه قولنامه هم به نام پدرمه نمیتونم بیخیال اجاره بشم هیچی هم تو خونه نیست خودش که رفت خونه پدرش غذاشو بخوره منم که مهم نیست بدون یک هزارتومن پول تو خونه تنها از گرسنگی بمیرم 

2740
ببین عزیزم حتما با ی مشاوره صحبت کن  تا بهتر راهنمایت کنه

ممنونم چندتا مشاوره از طریق کانالای تلگرامی مشکلمو مطرح کردم اما فایده ای نداره باور کن تا وقتی سکوت کنم هیچی نگم هیچی نخوام صدام درنیاد کاری بهم نداره اما اخه منم انسانم بعضی وقتا واقعا دست خودم نیست دیگه از فشار زیاد یه حرفی میزنم که همون شر میشه

ممنونم چندتا مشاوره از طریق کانالای تلگرامی مشکلمو مطرح کردم اما فایده ای نداره باور کن تا وقتی سکوت ...

همون دیگه بیین تو کاری کردی که اون از زیر همه مشکلات خارج شده الان. دقیقا اون شده خانونه خونه و تو شدی مرد خونه.

اینم بگم من اعتقاد دارم هستن ادمایی ک جادو و دعا براتون گذاشته باشن من خودم همین اتفاق دعا و سحر و جادو برام خونده شده بود و بعد اینکه باطل کردن کارم درست شد ببین عزیزم حتما ی شخصی که واقعا مورد اطمینان و پیرغلام اگر پیدا کردی ی سری بش بزن حواست باشه گول این ادم جونارو نخوری حتما حتما از ی طلابی چیزی ادرس بگیر شاید جادو شده باشی 

همون دیگه بیین تو کاری کردی که اون از زیر همه مشکلات خارج شده الان. دقیقا اون شده خانونه خونه و تو ش ...

اتفاقا دوستم که در جریان مشکلاتم بود به یه خانوم زنگ زد سرکتاب باز کرد گفت هردوشونو دعا و طلسم کردن نمیدونم باید چطوری باطلشون کنم کسی رو هم نمیشناسم که برم پیشش باطل کنه

اتفاقا دوستم که در جریان مشکلاتم بود به یه خانوم زنگ زد سرکتاب باز کرد گفت هردوشونو دعا و طلسم کردن ...

به شوهرت بگو بره سر کار سحر و جادو خود به خود باطل میشه😐

الکی همه چی رو به جادو جنبل ربط میدن والا😑

به افرادی که به شما حسادت میکنند احترام بگذارید ...زیرا آنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند شما بهتر از آنانید...
به شوهرت بگو بره سر کار سحر و جادو خود به خود باطل میشه😐 الکی همه چی رو به جادو جنبل ربط میدن والا ...

یه ادم تن پرور بی مسئولیته خدا لعنتش کنه فقط بخور و بخواب حالم ازش بهم میخوره دیگه

اتفاقا دوستم که در جریان مشکلاتم بود به یه خانوم زنگ زد سرکتاب باز کرد گفت هردوشونو دعا و طلسم کردن ...

ببین زنگ بزن ۰۹۶۴۰ قمه ازشون سوال بپرس تو سایتا میتونی بزنی 

من ی خانومه رو‌سراغ دارم ۱۰ تومن میگیره سرکتاب باز میکنه کارشم خدایش خوبه برای منو همون تشخیص داد ولی برای باطل کردنش ی میرمردی بود اطراف شهرمون تو اصفهان رفتم اونجا +989132190609این  شماره خانومست فامیلیش فک کنم کریمی بود ی زنگ بزن بهش 

2706