2733
2734

سلام. احتمال زياد دو سه ماه ديگه ميخوام واسه طلاق اقدام كنم . مهريه ام رو نميخوام ، حق طلاق و سرپرستي بچم با منه . 

فقط خواهشا صادقانه جوابمو بديد :

بعد طلاق زندگيتون چطور شد ؟

پشيمون نشديد ؟

اذيت نشديد ؟

اگه مخالف نظر مني ، ريپلاي نكن 😐نظر من واسه خودم ! نظر تو واسه خودت !

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یه سر به تاپیک سرکاری غمگیییین بزن.درسته سرکاری بود اما پیام خوبی داشت...

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕

من مامانم جدا شد از بابام من با مامانم بودم اگه خونه مستقل دارین و شاغل باشین اذیت کمتر میشین ولی سختی داره بالاخره،،،مامان من پشیمون نشد واقعا خیلی زندگی براش سخت بود،،فقط بچتون خیلی بهم میریزه باید مراقبش باشین چون کمبود پدر همیشه حس میشه

وزن اولیه ۷۷/۵۰۰ 😣   وزن الان ۷۳/۵۰۰😊  وزن هدف ۵۹🤗
نميدونم كجاست ؟

تو داغ ترین هاست

الهام خانوومی هسدم😍قبلا تو سایت دوستای خیلی زیادی داشتم ک حالا که بعد ۳سال برگشتم اکثرا قطع دسترسی شدن🥺خوشحال میشم اگه تو تاپیکی منو دیدی و شناختی بهم بگی🥰💕
2706