2737
2739
عنوان

گیسوام.کیا تو بارداری بتامتازون تزریق کردن برای تشکیل ریه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 29825 بازدید | 180 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بتا تاثيرش تا دو هفتس اگه الان همه چي داره خوب پيش ميره فعلا نزن

عزیزم من طول سرویکسم در حال کوتاه شدنه..اصلا مشخص نیست قراره یک هفته دیگه بتونم تحمل کنم یا دوماه دیگه

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
منم زایمان قبلیم زود رس بوده دکتر گفت حتتتما باید بزنی اول هفته ۲۸ زدم چند روز پیش

چه عالی

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

اصلا ب خودت استرس نده .من اواخر شش ماه بهم گفتن ک یکسانت بازشده و الان میزایی برو بیمارستانی ک دستگاه دارن ‌.من چندجا رفتن اونم با گریه و زاری ک چی میشه

..اخرش یکی از دکترا گفت نترس برو خونه فقط استراحت کن ابم بدن دستت .ی ویزیت برو پیش دکتر دیگه .ب همین افاقه نکن .

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))

گیسو جون منم تو هفته ۲۸ زدم

۳ تا رو تو یه روز فرداش باز ۳ تا

اگه قرار شد بزنی از الان بهت بگم

تکونای بچه خیلی خیلی کم‌میشه یه وقت نترسی

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
2738
😑بعدشم بچه ۲۷ هفته نمیافته که زایمان زودرس میشه بعد  دور از جون ببرن nicu مامانش باید بیچارگی ...

حمقه بیشعوره..کثافت

مشکلت چی بود؟اصلا هر کس و میبینم دکترش بهش داده..من تازه آز گلوکزم دادم..قندم کاملا نرماله و چه بسا ...

والا مشکلی نداشتم یه کلمه گفتم شکمم بدون درد سفت میشه گفت امپول بزن

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

حتما حتما بزن. من تو سونو بایوفیزیکال ریه بچه از ۱۲نمره ۴بود. یعنی افتضاح. ۶تا بتامتازون طی دو روز زدم هفته بعد رقتم سونو گفت شده ۱۰از ۱۲. خیلی تاثیر دارره. استراحت هم داشته باش. دکتر جای تو سختی نکشیده. همه چی رو راحت میگیره. البته دکتر من انقدر بیخیال نبود ماه اخر استراحت مطلقم کرد

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706