2737
2739
عنوان

تست بتادين تعيين جنسيت

| مشاهده متن کامل بحث + 15686 بازدید | 71 پست
ببخشیدا میشه بگی واسه این بارداریت چکار کردی که پسر شد خوراکی یا روش خاصی ممنونم اگه بگی 

نه‌کار خاصی نکردم. هر دوتا پسرن‌. هم قبلیه هم این. 

«رضوانه ام»... جانبازی برای ما شیرین است... لیک تا نستانیم نبازیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم علم پیشرفت کرده. از پایان هفته هشتم. با قطعیت ۹۵ تا ۹۸ درصد تعیین جنسیت تو آزمایشگاه های ژنتیک ...

شما پیش دکتر تعین جنسیت رفتین منم یه دختر دارم و پسر میخام میشه بگید جی بهتون داد اگه رفتید؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
2728

کنجد جون من امتحان کردم 

بتادین رفت ته ولی من بچشم دختره

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
بله

ببخشید میشه سوالمو جواب بدین..من ۱۲روزه پریودیم عقب افتاده تست زدم مثبت اومد دوتا خط پررنگ بعد به همه گفتم  باردارم قبل اینکه ازمایش خون بدم ممکنه باردار نباشم بی بی چک اشتباه بگه...تا فردا دلم میترکه تا جواب بیاد

اللهم صل علی محمد و ال محمد