2733
2734

ای روزگار........

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما روستا هستیم از اینا نداریم فقط شاید روزای خاص اش بیارن دم خونه ولی خب اگه بود هم روم نمی شد بزم خجالت می کشیدم دستمو دراز کنم برا ی لقمه غذا 

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
2728
برای مامان تازه مرحوم شده ام فاتحه مع الصلوات😢😢😢😢😢

اللهم صلی علی محمد و ال محمد 

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
  دیگه باید به قبرستون برن ملت

واقعا اینجوریه....قبلا ک ازدواج نکرده بودم یه همسایه داشتیم خانم پیری بود ما همیش بهش کمک میکردیم این بنده خدا اعلامیه های فوت رو میداد بچه ها براش میخوندن میرفت مراسما غذا میخورد و همیشه هم پنجشنبه ها میرفت قبرستونها خوراکیای فاتحه جمع میکرد. بچه هاش پولدار بودن و تهران زندگی میکردن. خیلی کن بهش سر میزدن وقتی فوت کرد همین بچه هاش بهترین غذا و میوه ها رو براش خیرات کردن اونم فقط واسه پز دادن بنده خدا مامانشون تو حسرت اون غذاها بود

2738

اين چه وضعيه توى اين جامعه روز به روزم بدتر ميشه....يه بار ميريم بيرون غذا بخوريم انقدر فقير و كودك كار ميان پا پيچمون ميشن غذا كوفتمون ميشه😞 پريشب جلوى بستنى فروشي وايساده بوديم بستنى خريديم انقدر فقير دورمون جمع شد خداشاهده بستنى مزه ى كوفت ميداد...از چندتاشون جوراب بخريم...به چندتاشون پول بديم...واسه چندتاشون بستنى بخريم...خب ما هم يه حقوق كارمندى داريم...يعنى حق نداريم از خونه بيرون بريم يه هوا به سرمون بخوره؟  بايد يه بستنى رو هم با عذاب وجدان كوفت كنيم؟😐

خداييش بيشتر با تاپيكت دل بچه هارو شكستي  تو رو خدا انقدر فكر نكنيد حروم مي شيد

فکر می کنم شما اون تاپیک رو اصلا نخوندی و همین طور اونی که راجع به فقرا بود... من نمی خواستم دل بشکنم گفتم وقتی خوراکی داره توضیح می شه چه بهتر اونی که گرسنه هست و پول نداره بیاد بخوره... به نظرت چی کار غیر این از دستم برمی یومد... کاش بی دقت نظر نمی دادی، الان شما دل منو شکستی!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....

امامزاده علی اکبر تو چیذر کنارش آرامگاه هم هست اونجا هم پنج شنبه ها خیرات زیاده. یه امامزاده هم سمت باغ فیض هست اونجا هم آرامگاه داره. اونجا هم قطعا خیرات زیاده. بهشت زهرا هم که قدم به قدم. ولی خوب دوره و ماشین لازمه 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
آدرس قبرستونو بگو بنویسم 😢

شما که تو پربازدیدا صداتو فرستادی آقا بودی؟!

چیشد یهو

حامله شدی

💕 آرامش💕 چیست؟ نگاه به گذشته و شُکر خدا. نگاه به آینده و اعتماد به خدا. نگاه به اطراف و جستجوی خدا. نگاه به درون و دیدن خدا.! ❤ لحظه هایتان سرشار از بوی خدا ❤ خدایا به اندازه ی خودت بی نهایت شُکر ❤ آرامش سهم دلهایی است که نگاهشان به نگاه خداست ❤
فکر می کنم شما اون تاپیک رو اصلا نخوندی و همین طور اونی که راجع به فقرا بود... من نمی خواستم دل بشکن ...

خوندم خودم هم توش نظر دادم 

شما درست نخوندي 

نمي خوام دلتون بشكنم عزيزم 😘😘

خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
اين چه وضعيه توى اين جامعه روز به روزم بدتر ميشه....يه بار ميريم بيرون غذا بخوريم انقدر فقير و كودك ...

یه بار چند تا مهمون خارجی آوردم ایران رفتیم رستوران دقیقا همین صحنه پیش اومد. این بچه ها از کت اینا آویزون شده بودن. آبروم رفت. می خواستم دیگه بزنم تو سر خودم! حالا همیشه جلوی اونا قمپز در می کردم ایران اله ایران بله. ما کشور پولداری هستیم .... 

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
آدرس قبرستونو بگو بنویسم 😢

🤣... هر وقت حامله شدی چشم!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2706