2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ولی فقط پنجشنبه ها جواب میده بقیه روزا چیکار کنیم؟ 😢

پنجشنبه ها جمع کنن برای طول هفته

جیره بندی کنن

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2728
  دیگه باید به قبرستون برن ملت

همینطوریش پول قبر دیگه جور نمیشه چه برسه به خیرات 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
ولی فقط پنجشنبه ها جواب میده بقیه روزا چیکار کنیم؟ 😢

بقیه روزام گاها می یارن ولی پنجشنبه بیشتره!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
عزیزم خیلی مهربونی تاپیکت خیلی مفید بود ولی خیلیییی تلخ بود اشکم درومد😔

قربونت برم.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
2740

برای مامان تازه مرحوم شده ام فاتحه مع الصلوات😢😢😢😢😢

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

حرف بدی نزدی عزیزم

ادم واقعا اینهمه هجم بدبختی رو میبینه دلش خون میشه

چند روز پیش تو اخبار رییس کمیته امداد میگفت فقر مطلق ریشه کن شده

پس اینهمه بدبخت و گرسنه و اینهمه فساد چیه

خدا خودش هر چه زودتر صاحبشو برسونه 

روز به روز فشارا زیادتر میشه و قدرت خریدا کم و کمتر میشه

خود ما با اینکه دو نفر شاغلیم بازم میبینم که تا اخر ماه کم میاریم

خدا به داد برسه

بقیه روزام گاها می یارن ولی پنجشنبه بیشتره!

آدرس قبرستونو بگو بنویسم 😢

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟

هی وای من! رو نفت و گاز بخوابی و چشمت به قبرستون باشه واسه نون شب!😢

"اولدوز گفت: ننه کلاغه، دزدی چرا؟ گناه دارد.ننه کلاغه گفت: بچه نشو جانم. گناه چیست؟ این، گناه است که دزدی نکنم، خودم و بچه هام از گرسنگی بمیرند. این، گناه اسـت جانم. این، گناه است که نتوانم شکمم را سیر کنم. این، گناه است که صابون بریزد زیر پا و من گرسنه بمانم. من دیگر آن قدر عمر کرده‌ام که این چیزها را بدانم. این را هم تو بدان که با این نصیحت‌های خشک و خالی نمی‌شود جلو دزدی را گرفت. تا وقتی کـه هر کس برای خودش کار می‌کند دزدی هم خواهد بود."اولدوز و کلاغها
2706