2752
2734
شما که تو پربازدیدا صداتو فرستادی آقا بودی؟! چیشد یهو حامله شدی

من هنوزم آقام 😑

حامله نشدم گشنمه گشنههههه 😢

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها یه خاطره بگم ....جو عوض بشه ....دوران دانشجویی یه نذری داشتم ..قرار شد شیرینی بخرم ببرم شاه چراغ یه جعبه بزرگ شیرینی  قنادی خریدم یهو دم امام زاده یه خانوم اومد گفت این خانمه قندش افتاده میشه یه دونه شیرینی بردارم براش منم گفتم بله حتما ....وای در جعبه باز کردن همانا و ملتتتتتتتت مثل مور ملخ ریختن سرم وای اون همه جمعیت اصلا نمیدونم چطور پیدا شد در عرض چند ثانیه جعبه تیکه پار فقط دستم بود خالی خالی 

2731
🤣... هر وقت حامله شدی چشم!

مگ نگفتی گشنه ها بیان 😐

(آقا هستم   ) ‌یاد بگیر اگه بدی کردن بت، صاف کنی،ولی نره لبخندت...!  از اون مدلا من ندارم که بشینم پای حرف، از اون مدلام که حرف می زنم با یه اخم! من اینجوریم، چرا فکر میکنی باید مثه بقیه باشم؟

اره واقعا راه حل خوبيه.من توي اين شهر غريبم.فقط منو جاريم اينجا هستيم اون يه روستا ي ديگس توي همين شهر .ما محرم ميريم مسجد شبا.اونجا موقع شام دادن كه ميشه اونايي كه خودشون رو خادم امام حسين ميدونن پذيرايي ميكنن سفره ميزارن غذا ها رو ميدن خلاصه.منو دخترم هم زفتيم.موقع شام اون خادم به همه بچها بشقاب جدا و ماست جدا ميداد حتي به اونايي كه چندماهه بودن و حتي توانايي غذا خوردن نداشتن .به من كه رسيد فقط يه بشقاب و يه ماست داد تا چند شب.منم هيچي نگفتم.بقيه خانوما حتي ميگفتن يه ظرف اضافه بده ببرم خونه واسه شوهرم.يه شب كه دوباره واسه من يه بشقاب گذاشت يه خادم ديگه رد شد گفت ابجي چرا واسه دخترت غذا نگرفتي گفتم همين بسه اينقدر ناراحت شد فوري اون خادمه رو صدا كرد گفت مگه اين بچه رو نديدي كه بهش بشقاب ندادي اونم گفت اين خانوم غريبه ست .خيلي ناراحت شدم خيلي.دعواش كرد بعدش خودش رفت با دوتا بشقاب و ماست اومد گفت ابجي ميدونم شوهرت هم دير از سركار مياد نميرسه به مسجد اينم سهمش.گفتم نميخواد گفت ببر سفره امام حسينه مال من نيست كه ببر .

من هنوزم آقام 😑 حامله نشدم گشنمه گشنههههه 😢

بالای همین صفحه دو سه تا آدرس دادن بچه ها.

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
اره واقعا راه حل خوبيه.من توي اين شهر غريبم.فقط منو جاريم اينجا هستيم اون يه روستا ي ديگس توي همين ش ...

دستش درد نکنه چه مرد خوبی!

تو خودت به این رسیدی که نیاز داری امام زمان بیاد؟ برای نجات مردم بیگناه و ستمدیده، برای ریشه کن کردن ظلم ، برای آوردن رفاه، برای تموم شدن این روزگار سیاه، برای عوض شدن و برچیده شدن هر سیستم کثیفی، برای نجات خودت!!!!! کی قراره  این نیاز رو درک کنی؟ کی آماده ای ؟ کی حس می کنی وقتشه؟ بهونه ات برای تعلل چیه؟ ....
بالای همین صفحه دو سه تا آدرس دادن بچه ها.

ادرس تهران دادن من شهرستانم 😢

من هنوزم آقام 😑 حامله نشدم گشنمه گشنههههه 😢

😐 یعنی سرکار نمیری؟

پول نداری؟

دخترک خنده کنان گفت که چیست...راز این حلقه زر...راز این حلقه که انگشت مرا... اینچنین تنگ گرفته است به بر...راز این حلقه که در چهره او...اینهمه تابش و رخشندگی است...مرد حیران شد و گفت... حلقه خوشبختی است حلقه زندگی است...همه گفتند:مبارک باشد...دخترک گفت:دریغا که مرا...باز در معنی آن شک باشد... سالها رفت و شبی...زنی افسرده نظر کرد برآن حلقه زر...دید در نقش فروزنده او... روزهایی که به امید وفای شوهر...به هدر رفته هدر....زن..... پریشان شد و نالید که وای...وای این حلقه که در چهره او...باز هم تابش و رخشندگی است... حلقه بردگی و بندگی است...فروغ فرخزاد.....
ادرس تهران دادن من شهرستانم 😢

خب پس به وادی السلام مراجعه کنید یا امامزاده اگه دارید.

چرا

چون مطمئن نیستی اون پولی ک باهاش اون چیزی ک خریده حلال

طرف راضیه یا نه

بعدم من ب چشم دیدم یه نفر رو ک هرجا میرسید هرچی میدید میخورد از دست همه سر حاملگیش بچش مثل  این نخوردها دل شده دست هرکی هرچی میبینه میخاد بگیره بخوره حتی نباید ب حیوونا مث سگ و گربه نگاه کرد