2737
2739
عنوان

ازمایش ژنتیک

326 بازدید | 9 پست

منو شوهرم دختر عمو پسر عمو هستیم تو فامیلمونم سابقه معلولیت بوده 

قبل عقد تو ازمایش به ما و همه اونایی که تو کلاس بودن گفتن که بهتره برید ازمایش ژنتیک 

ما که نرفتیم الانم تو اقدامم نگرانم شوهرم نمیخواد از ژنتیک بدیم  

خدایا هیچ زنی رو در حسرت شنیدن کلمه ❤مامان❤ نذار  برای ارزوی من اگه میشه یه صلوات بگو 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ازمايش بدين خيلي بهتره تا حامله شي و خدايي نكرده بچه معلول شه🤦🏻‍♀️

خیلی دلم یخواد چون نگرانم ولی شوهرم هربار ه موضوعو پیش میکشم عصبانی میشه تازه به زنان زایمان هم مراجعه کردم که مارو معرفی کنه گفت اول باردار شو بعد ازمایش بده واسه اطمینان از سلامتیش

خدایا هیچ زنی رو در حسرت شنیدن کلمه ❤مامان❤ نذار  برای ارزوی من اگه میشه یه صلوات بگو 
2731
خیلی دلم یخواد چون نگرانم ولی شوهرم هربار ه موضوعو پیش میکشم عصبانی میشه تازه به زنان زایمان هم مراج ...

خب پس همينكارو كن ايشالا كه چيزي نميشه و بچه سالم به دنيا مياد♥️

هزینه ژنتیک چقدره مگه

زیاد نیست شوهرم واسه هزینش نمیگه چون دکتر گفت اول حامله شو بعد شوهرم میگه تو بیشتر از یه پزشک میفهمی 

2740

من داییم رفت یزد و ازمایش زنتیک دادن بعد باردار شدن اگه بعد بارداری بدونی مشکلی هست که بده عزیزم .زن لطمه می بینه بیشتر .بدنش داغون میشه بعد بارداری امینوسنتز و سلفری هستن که از هفته پانزده به بعد انجام میشن اون موقع بفهمیدکه خیلی سخته عزیزم

خدا بهترینو برام میخاد ایمان دارم  
من داییم رفت یزد و ازمایش زنتیک دادن بعد باردار شدن اگه بعد بارداری بدونی مشکلی هست که بده عزیزم .زن ...

میدونم ولی نمیدونم چکار کنم