2737
2734
عنوان

به نظرتون مادرم چیکار کنه

228 بازدید | 16 پست

بابام شغل آزاد داره کنارش کشاورزی و دامداری داره همیشه مامانم کنارش باید کار کنه اگه یه روز نره بابام دعوا میکنه چند وقت پیش مامانم حالش بد بود نرف بابام هرچی از دهنش درمیاد میگه میگه وظیفه تو که کنار من کار کنی واز این حرفا.بعدم قهر میکنه و کلا تو قهرم خرجی نمیده مامانم میگه امروز گفته میخام طلاقت بدم منم گفتم خب بهتر راحت شی.ما چهار بچه ایم من و داداشم ازدواج کردیم یه داداش و خاهر دبیرستانی مجرد دارم .خیلی دلم‌برا مامانم میسوزه چیکار کنم بابام خیلب عذابش میده همش بهش میگه تو دنبال تفریح و استراحتی درحالی که اصلن مامنم پاشو از شهرمون بیرون نذاشته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقد بد زنا توانشون خیلی کمتره واقعا انتظار اینو نباید ازشون داشت پابه پای مردا کارای سنگین انجام بدن

دختر نازم خونمون با اومدنت روشن کردی... سوالی در مورد مسمومیت بارداری یا پره اکلامپسی داشتید بپرسید...

مامان منم پابه پای بابام کار کرده😢هیچوقت زحمت های مادرم فراموش نمیکنم واقعا بجای پدر هم برامون کار کرده از مادری هم کم نذاشته.

از بابام متنفرم

این ماه حست میکنم کوچولوی من.میدونم که میای تو دلم خیلی نزدیک شدی  

بیچاره مامانت باید بسوزه بسازه مردای این مدلی طرز فکرشون عوض نمیشه.باید مامانت از اول میگف که من وظیفم خونه داریه و مسائل کاری تو دخلی به من نداره

لا شریک لک لبیک خیالت راحت❤💏❤
2740

طلاق بد نیست مال همین روزای سختیه که طرفت عذابت میده برا خوشی نیس که 

هیچ ایرادی نداره مردی که به این سن درست نشده و زن و به چشم نوکر میبینه و کار رو وظیفش میبینه و بددهنه دیگه درست بشو نیست 

طلاق بهترین مورده اگه سرمایه ای داره و توانایی اداره زندگی مستقل رو داره

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷

بد عادتش کرده دیگه،زن باید خونه داری و بچه داری کنه،بابات هم بی انصافی میکنه،کارگر بگیره بجای اینکه زن بیچاره رو عذاب بده.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐