2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام.خانوما گول سوناگرافی رایگانو نخورید.سرش شلوغه حتی من نوبت داشتم اون همه نشسته بودم گذاشت رفت واسه زایمان ی مریضش.باز ما نشستیم تا بیاد.بعد از دو ساعتم که اومد هول هولی ویزیت کرد.کلی قرص و دارو به من داد.حوصله هم نداشت به حرفام گوش کنه.بعدآزمایش نوشت و گفت پریودت تموم شد بیا.بعدشم که رفتم باز سرش شلوغ بود منشی جواب آزمایشو برد داخل نشون بده.گفتم من جواب نگرفتم میخوام ببینمش خودش گفته این تاریخ بیام.منشی از خود راضیشم دادو بیاد که آی خسته ام و برو فردا بیا و... گفتم بابا من تماس گرفتم خودت گفتی بیا.گفت جواب آزمایشتو نشون دادم دکتر گفته خوبه.گفتم چی خوبه من جواب نگرفتم و اون همه قرص و آزمایش دادم حالا نمیزاری برم پیشش.جلو آقایونی که اونجا نشسته بودن داد میزد که مشکلت چیه بگو برم خودم بهش بگم.کلی خجالت کشیدم.خیلی منشی بی شخصیتی داره و جو رو متشنج میکنه و آبروریزی میکنه.خودش وقت میده بعد میگه ی روز دیگه بیا.خلاصه الکی هم قرص داد من یک ماه کلی دارو مصرف کردم حتی یکیشو شبی دوتا باید میخوردم.ولی خوب نشدم.اوایل مصرف قرص ها هم تماس گرفتم به منشیش گفتم من حالم بده این همه قرص دادید معدم نمیکشه و مدام حالت تهوع و سرگیجه دارم و عرق سرد میکنم.گفتم جایگزین بده گفت قندت میوفته شیرینی اینا بخور .من ربطشو نفهمیدم و گفت طبیعیه قرصارو هم عوض نکرد.این همه قرصو مصرف کردم آخرشم خوب نشدم.اصلا جواب نگرفتم.خلاصه گول نخورید من عین دوباری که رفتم با من برخورد بدی شد و هول هولی هم ویزیتم کرد و آخرشم جواب نگرفتم.

2738

به کسانی که ایشونو نمیشناسن میگم که ایشون از نظر من و خانواده و دوستان من خوش برخورد ترین و با سواد ترین و کار بلد ترین هستن و محیط مطبشون هم خیلی بهداشتی هستش و حال و احوال مریضاشونو پیگیری هم میکنن 😍😍 من هم خودم هم دو تا خواهرام تحت نظر ایشون بودیم و ایشون عالین😍❤ راستی دستگاه سونوگرافی و دستگاه های دیگشون جدید ترین و پیشرفته ترینه من همسرم تو کار  دستگاه های پزشکی هستش و اینو به من گفت👌🏻👌🏻 و سونوگرافی عالیشون رو به صورت رایگان انجام میدن😍😍😍😍😍

یه کلام دکتر حسین زاده بهترینه💋❤  

سلام.منم میخام برم پیش خانوم دکتر حسین زاده اما هیچ شناختی ازشون ندارم

سلام عزیزم من و دو تا خواهرام تحت نظر ایشون بودیم به نظر من خیلی بهتر از دکترای دیگس چون من بچه اولم بود خیلی تحقیق کردم و ایشونو انتخاب کردم دکتر خیلی باسوادیه 👌🏻

سلام.خانوما گول سوناگرافی رایگانو نخورید.سرش شلوغه حتی من نوبت داشتم اون همه نشسته بودم گذاشت رفت وا ...

من و دوتا خواهرام تحت نظر ایشون بودیم ولی هیچ وقت بد اخلاقی ازشون ندیدم راستی منشیشون هم بد نیست اتفاقا خیلی خوب بود و به دکتر حرفایی که من خودم روم نمیشد رو میگفتن و دکتر حتی به من چند بار زنگ زد حال خواهرامو هم ازم پرسید من تاحالا همچین پیگیری توسط هیچ پزشکی ندیده بودم 👌🏻 و اینکه وقتی که نفر دیگه بچش داره به دنیا میاد ایشون میتونه بشینه تو مطب با مریضاش حرف بزنه ؟؟!!🤔 بعد تکلیف اون مریض بیچاره و بچش چی میشه ؟؟

راستی وقتی مطب یه دکتر شلوغه یعنی اون دکتر نمونس که همه میریزن مطبش و اینکه خانم دکتر سونوگرافی رو رایگان انجام میدن از لطف ایشون و مهربونیشونه و شما به جای تشکر این طور میگید !!! اگه دوست دارید پول خرج کنید مسئله ای نیس ! من چون ایشون  پزشک کل خانواده و دوستان من بودن خیلی ناراحت شدم کسی ازشون اینطور بد بگه چون ایشون هم خیلی خوش برخوردن هم خیلی با سواد 

سلام.خانوما گول سوناگرافی رایگانو نخورید.سرش شلوغه حتی من نوبت داشتم اون همه نشسته بودم گذاشت رفت وا ...

والا منکه تا حالا همچین چیزی ازشون ندیدم اتفاقا پزشک خیلی مشهور و شناخته شده ایه خیلیم برخوردش با مریضا خوبه والا 

منشیشم خوبه اتفاقا خیلی خانوم باحال و نازیه و اصلا هم اینطور نیس منکه خیلی دوسش دارم باهاش دوستم شدم درست نیس اینطور در موردشون صحبت کنی گلم

آها میخواستم بگم که سونوگرافیشونم خیلی خوب و دقیقع و دکتر خیلی با وجدانیه که پول نمیگیره وگرنه کسی از پول بدش نمیاد 

دوستم رفتی پیشش؟؟؟  خوب بود؟؟؟

بله عزیزم من خیلی پیشش رفتم خیلی دلسوز و با حوصله هست. دوس داستی جای دیگه سونو کن و یا پیش خودش اصراری نداره که حتما تو مطبش انجام بدی برعکس دکترای دیگه اصلا پولکی نیست واقعا

خانم دکترو انقد خوبه دیگه کی هست که نشناسه؟💕 خیلی خوش بر خورد و با سواده و با تجربه هم هست منکه عاشقشم با منشیشم انقد خوبه دوست شدم 💕 واقعا دکتر حسین زاده فرشتس💙

خانم دکتر من نفس لاهیجانی هستم که چند وقت پیش زایمان کردم میخواستم بگم خیلی عالی هستید دستتونم درد نکنه خدا شما فرشته هارو از رو زمین کم نکنه 💙💙 

2706