2737
2734
عنوان

برندگان مسابقه بالکن های بهاری

925 بازدید | 29 پست

با سلام

روز همه کاربران عزیز به خیر

قبل از هر چیز تشکر می کنم از تمام کاربرانی که در مسابقه شرکت کردند و تبریک می گم به خاطر این همه ذوق و سلیقه. تشکر ویژه ای هم دارم از کاربرانی که قوانین مسابقه رو رعایت کردند و بر اساس موضوع خواسته شده و شرایطی که گذاشته بودیم عکس ارسال کرده بودند.

برندگان مسابقه بر اساس رای کاربران :

نیکی

نیوشا

mona

عاطی

برندگان مسابقه بر اساس رای هیئت داوران سایت:

باربی

مینا

همراز

مبارکشون باشه

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به غیر از باربی من به همه رای دادم که البته مال اون رو ندیدم. بهر حال مبارکشون باشه. عکس باربی هم خیلی قشنگ بود. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.

مال همرازچه خوشگله

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2738
2706