2737
2734
نه عزیزم  تو زندگی ادم دلش باید خوش باشه تنش سالم باشه غم وغصه وحرص وجوش ادم را مریض می‌کنه ادم ...

اتفاقا چن بار همین کتابو خوندم ازسال ۹۰ تو قفسه کتابامه خیلی هم قبولش دارم 

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.

کاربری هستی ۹۳؛ بجان نی‌نی‌یار ارشادشدیم سایتون مستدام خوش باش

بعدازازدواج؛هیچ‌سرکشی‌عاقل‌نمیشه، هیچ‌معتادی‌ترک‌نمیکنه،هیچ‌افسرده‌ای به‌وجدنمیاد...لطفامردم‌رو‌اسیرمریضاتون نکنید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا دليل مريضي بچه ها توجه نكردن به احساساتشونه ؟؟؟جالبه دريچه هاي جديدي رو عمل پزشكي باز كردي دوس ...

بله یه چیزهایی ماورایی است وبه صورت ژنتیک در ماها پدیدار شده  از گذشتگان به ارث بردیم اما ادم با ذهنش وشکر گذاری می‌تونه غلبه کنه بدن انسان نیروهای شفا دهنده داره که می‌تونه به ژنتیک غلبه کنه دختر منهم  مادر زادی مشکل قلبی داره بیام بزرگش کنم  هیچکس را نگذاشتم بفهمه به پدرش هم سپردم به کسی چیزی نگه سپردم به خدا خوشم هم نمیاد هرکس بیاد به بچه من بگه مریض و...ودلسوزی کنه یا فخر فروشی کنه و... دکترهای دولتی میبرمش یه دکتر بردم گفت باید عمل بشه خوب نمیشه متهم نبردمش چون بچم سرحال است ببرمش زیر عمل از جونش کم میشه شش ماه دیگه بردمش یه دکتر دیگه گفت خوب شده عمل نمی‌خواد کی گفته عمل بشه فقط باید چکاب باشه دریچه  قلبش شله که اون هم چکاب داره انشالله درست میشه من میگم زندگی کن خوش بگذرون  بعد از تاریکی شب روشنی روز است  از داشته هات لذت ببر 

من اوضام افتضاحه ولی خدا لطف کرده منت گذاشته نی نی بهم داده ولی این حرفو قبول ندارم ازکجا پول می ...

ما انقدر اوضاعمون بد بود خونه شام و نهار نداشتیم یه وقت ها شوهرم از سر کار ش غذاش را میاورد دوتایی می‌خوردیم شوهرم یه وعده نهار میخورد اون هم سر کارش شب دیگه شام نداشتیم خیلی ها اینطوری هستن یه همسایمون می‌گفت رب سرخ میکردم میزدم به برنج  یه بویی ازش در میومد همه فکر میکردن من چه غذایی پختم درست میشه من که هر کی را دیدم  بعد بچه دار شدن وضعش بهتر شده

2731
ما انقدر اوضاعمون بد بود خونه شام و نهار نداشتیم یه وقت ها شوهرم از سر کار ش غذاش را میاورد دوتایی م ...

چی بگم عزیزممممممممممممم فقط باید غصه خورد

چی بگم عزیزممممممممممممم فقط باید غصه خورد

چرا غصه ؟ من قبل بچه خیلی غصه می خوردم اما الان دیگه غصه چیزی را نمیخورم بچه به زندگی شادی میاره الان فقط فکر وذکرم بچه شده غصه بچه را میخورم چرا تنهاست  چرا هم بازی نداره اونم بی خیال بابا بعد از ظهر ها میبرمش پارک با بچه ها بازی می‌کنه  براش هم دارم نی نی کوچولو میارم تنها نباشه دلم خیلی براش میسوزه

چرا غصه ؟ من قبل بچه خیلی غصه می خوردم اما الان دیگه غصه چیزی را نمیخورم بچه به زندگی شادی میاره الا ...

انقدر مشکلات هست تو زندگی اگه آدم بخواد بهش توجه کنه هیچی ازش نمی‌مونه پس بهش فکر نکن 

2738
چرا غصه ؟ من قبل بچه خیلی غصه می خوردم اما الان دیگه غصه چیزی را نمیخورم بچه به زندگی شادی میاره الا ...

آفرین به ارادت عزیزممممممممممممممممممممم

کاربری هستی ۹۳؛ بجان نی‌نی‌یار ارشادشدیم سایتون مستدام خوش باش

عزیزم قصدم ارشاد نبود هر کی یه جور فکر می‌کنه عنوان تاپیک این بود که کیا تو شرایط بد ب بچه دار شدن  هر کسی یه عقیده ای داره خوب این هم عقیده من بود  به کسی هم نمی‌خوام تحمیل کنم بگم نه فکر من درسته هرکی خودش می‌دونه چی بدرد زندگیش میخوره 

عزیزم قصدم ارشاد نبود هر کی یه جور فکر می‌کنه عنوان تاپیک این بود که کیا تو شرایط بد ب بچه دار شدن&n ...

یه روایت هست که فقر ازدری وارد شود ایمان از در دیگر خارج می شود.

حالا بااین تفسیر دل خوش سیری چند؟بچه شما الان بچه اس هیچی نمیفهمه پس فردا وارد اجتماع و جمع همسناشم بشه میتونی بهش بگی مهم اینه غصه نخوری؟

ببخشید اصلا این حرفا توکتم نمیره ماهم صرفه جو بار اومدیم اوضاع مملکتمون هم قبلا اینجوری نبود خیلی وقتا از نداری صدامون درمیومد.

نهایت شما بتونی خارج از فصل لباس بخری offبخوره وگرنه بقیه خریدا چی؟حتما پوشکم واسه بچه نخریم مثل قدیم باید رفتار کنیم؟

هرکسی نظر خودشو داره منم قصد ندارم بگم شما درست میگید یا غلط. اما با این طناب پوسیده که بچه روزیشو با خودش میاره تو چاه رفتن اشتباه محضه