2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده 😢(دعوا و کتک کاری )

| مشاهده متن کامل بحث + 963 بازدید | 82 پست

من یه کوچولو دارم چن ماهه تصور اینکه یه بچه بزرگ کنی مفت ومسلم تو یه درگیری از دستش بدی خیلی بده بیچاره پدر مادراشون هم قاتل هم مقتول

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  

یکم اینجا در موردش حرف بزنی بهتر میشی

بعدش فیلم ببین یا غذا بپز یکم حالت عوض شه

وطن پرندهِ پَر در خون.... وطن شِکُفتهِ گُل در خون.... وطن فَلات شَهید و  شب... وطن پا تا به سر خون... وطن تَرانه زِندانی... وطن قَصیدهِ ویرانی... بِخوان که دوباره بِخواند این عَشیره زندانی گُل سُرودِ شِکَستن را... بِگو که به خون بِسُرایَد این قَبیلهِ قُربانی حَرفِ آخرِ رفتن را...بِگو...بِگو که به خون میسرایم...با تَمامِ دِل و جاْنَم...حَرفِ آخر رَفتَن را....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا دیدی عزیزم  من انقدر از این صحنه ها صحنه تصادف وحشت دارم صدای ترمز ماشین از هر طرف بشنوم ا ...

نمی‌خواستم ببینم ولی این دیگه قشنگ جلو چشمم بود شوک زده شده بودم 

2731

یه بارم تو شهر ما یه داماده از دست برادر خانمش داشت فرار میکرد اخر سر رفت به یه مرغ فروشی میخواست اونجا قائم شه که پیداش کرد نمیدونم چی شده بود برادر خانمش میگفت تو باعث شدی خواهر من بمیره ٫مرده میگفت من خودم زنگ زدم پلیس بیاد منو ببره ولم کن کاریم نداشته باش ک متاسفانه زد و خونریزی شد 

نمیدونم اخرش چیشد 

2740

بس که اعصبا خرابه

دیروز سوار تاکسی بودم ماشینش خورد به ماشین حلویی حواسش نبود جلویی پیاده شد به عربده کشی و فحاشی هر چی راننده تاکسیه عذر خواهی میکرد فایده نداشت 

اکثر مردم گوش میدهندنه برای فهمیدن ٬ بلکه گوش میدهند برای جواب دادن 🙂 خواندن کتاب” بنویس تا اتفاق بیافتد” رو به همه پیشنهاد میکنم😊📚🖋
2706