2752
2739

فقط از كسايي ك اتجام دادن سوال كن 

شنيده هاي بقيه رو ول كن 

من ميخواستم ي كاري بكنم همهههههه انقدر بزرگش كردن گفتم دردش انقدر زياده ك ميميرم لابد😞رفتم انجام دادم بدون هيچ دردي بود

آرزو کن که آن اتفاق قشنگ بیافتد✨رویا ببارد🌦دختران برقصند💃 قند باشد🧁بوسه باشد💋خدا بخندد🤍به خاطر ما که کاری نکرده‌یم💚🤞🏻من تا آن روز چشم به در خواهم دوخت🕊

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

عزیزم دوست من بعد از شیردهی لیفت کرد خیلی هم خوب شده 

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  
2731
عزیزم پیش کی انجام دادن؟ عوارضی نداشته؟

نه عزیزم خداروشکر اصلا خیلی هم خودش راضی بود
پیش دکتر میرحسینی انجام داده عزیزم پیجشونو میزارم برات
https://instagram.com/drmirhoseyni?igshid=40mf5v1bo3ug

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم راحت به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا هیچی رو دنیا راحت نمیده بهت، عشق برای من ثمره شیرین صبر بود..و تا همیشه باید برای ناب موندنش تلاش کنم  

دوست من عمل کرده همراه کوچک کردن سینه میگفت بسیار درد داشتم  تا شش ماه ماشین که از دست انداز رد میشد جیغم میرفت هوا الان بعد چند سال خوب شده البته نمیدونم چرا دوستم بعد از عمل سینه دیگه عادت نشد و متاسفانه بچه دار هم نشد  البته دکترا میگن ربطی نداره ولی خودش میگه دقیقا بعد از این عمل دیگه پریود نشدم

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
من سینه هام کوچيکه،و کمی افتاده بود،ی مدته حدود یک ماه و نیم از وکيوم سینه استفاده میکنم،خیلی خوب شد ...

من سایزم ۸۰ فقط بخاطر شیردهی و اینکه فیبروم داره یکم شل و افتاده شده دوس دارم مث قبل بشم سایز ۷۰ گرد و سفت😥

من سینه هام کوچيکه،و کمی افتاده بود،ی مدته حدود یک ماه و نیم از وکيوم سینه استفاده میکنم،خیلی خوب شد ...

وکیوم چیه میشه توضیح بدین ؟

عشق فقط عشق علی ،رهبر فقط سید علی.دوستان هر حاجتی دارید بگید تو نماز دعاتون کنم.من به معجزه ی سبز دعا ایمان دارم.😍
وکیوم چیه میشه توضیح بدین ؟

بادکش سینه،ی قالب تلقي داره شکل سينه و ی دسته ک باهاش بادکش رو انجام میدی روزی حدود ده تا پانزده دقیقه هر سینه رو انجام میدم قبلش با روغن E یا روغن انار چرب میکنم بعد انجام میدم من ک راضی بودم آخه سینه هام خیلی کوچیک یود مدلشم دوست نداشتم الان خیلی باحال داره میشه😁😁😁😁

من سایزم ۸۰ فقط بخاطر شیردهی و اینکه فیبروم داره یکم شل و افتاده شده دوس دارم مث قبل بشم سایز ۷۰ گرد ...

ورزش داره انجام بده خب،تا جایی ک میتونی عمل نکن،همون بیهوشی واسه بدن خوب نیست عزیزم

دوست من عمل کرده همراه کوچک کردن سینه میگفت بسیار درد داشتم  تا شش ماه ماشین که از دست انداز رد ...

یعنی هورمونهاش بهم خورده!!!!!!چ بد😔