2733
2739

ميخوام ببينم چجوري حقوقمو توي خونه  خرج  كنم ؟ والا من همشم ميذارم وسط بازم كم مياد و ناراحته نميدونم چيكار كنم ديگه؟؟؟؟ تازه ازدواج كردم و حتي سرويس طلا هم نخواستم ازش ، چندوقت پيش سالگرد عقدمون بود من دستبند چرم و طلا گرفتم براش اون فقط ي كيك كوچولو، تازه ماشينمم هرروززززز دستشه، منو ميذاره سركار و ميره ، نميدونم چيكار كنم؟  راستش قسط زياد داريم شايد ٢٠٠-٣٠٠ از كل حقوقمون بمونه 

فاالله خير الحافظا🙏 و هو الرحم الرحمين 🙏

چرا قسط دارین ؟ قسط خونه س؟

نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب پس پول نداره خرج کنه دیگه 

زمانی که قسط نداشتین خرج میکرد؟

خانومهای شاغل کلا زیادی تو تولد و.... مایه میزارن درصورتی که مردها همیشه دوست دارن بالا تر باشن و کادوی بهتر بدن

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور
2728

عزیزم منم شاغل بودم کمک می کردم، چی خریده که قسط میده؟

اما در هر صورت

یه قسط رو انتخاب کن که نصف حقوق برات میمونه، بگو برای کمک بهت من این قسط رو میدم که اذیت نشی، 

من بعد چهار سال نتونستم بیشتر از کیک ازش در بیارم، چون همیشه در حال قسط داد نه و چیزی اضافه نمیاره

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2740
کارتون حرف نداره؛ و خیلی باگذشت فداکار و ومهربان  هستید؛ در واقع یک زن به معنای واقعی

بعله

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
2706