2733
2739
عنوان

سلام. حلالم کنید

889 بازدید | 149 پست

اگه کسی رو رنجوندم حلال کنه🙏🏻

نمیخوام از سایت برم. فقط اگه کسی از من ناراحتی به دل داره حلال کنه🙏🏻

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام

ترسیدما

من فقط از تو خوبی دیدم عزیزم😘😘😘😘💕💕💕💕

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!
بستنی بخر حلالت میکنم😁

چشم. حضوری نمیتونم. شماره کارت بده . از طرف من خودتو دعوت کن.

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄
2738
سلام ترسیدما من فقط از تو خوبی دیدم عزیزم😘😘😘😘💕💕💕💕

فدات بشم مهربون 😘😘

حلالی جزشوخی هیچی ازت ندیدم توهم حلال کن دوست عزیز

ناخدا گفت: اگر از دریا میرسی به ساحل برگرد این دریا شاید الان از نگاهت آرام باشد اما در دلش همیشه یک غوغایی دارد که ترسو را می بلعد.      ملواندر جواب ناخدا گفت من ریسک میکنم و تلاشم را دوچندان تا در طوفان دریا کم نیاورم همانطور که صدها بار در طوفان زندگی سربلند شدم
حلالی جزشوخی هیچی ازت ندیدم توهم حلال کن دوست عزیز

🙏🏻🙏🏻

چشم. حضوری نمیتونم. شماره کارت بده . از طرف من خودتو دعوت کن.

چیشده پری جون من :(

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2706