2733
2734

به نظر من توی این فیلم همه یه جورایی مقصر بودن 

اول خانواده ملی و خانواده سیا اونا نتونسته بودن به بچه هاشون محبت کنن نتونسته بودن مشکلاته خودشون رو حل کنن و اونو به بچه هام منتقل کرده بودن 

خانواده سیا یه خانواده عصبی و استرسی بودن پر از تنش و باعث شده بودن یه فرزنده مریض به جامعه اضافه بشه 

خانواده ملی ام بهش محبت نکرده بودن سرکوبش میکردن اعتماد به نفس و عزت نفس رو ازش گرفته بودن و اونو محتاجه محبت و توجه یه پسر کرده بودن (کاری که الان خیلی از خانواده ها میکنن)

مشکل بعدی خوده ملی بود که قبل از ازدواج اسیره احساس شد و منطقی تصمیم نگرفت اون باید حتما مشاوره ازدواج میرفت تا جفتشون آنالیز بشن و اونجا قطعا میفهمیدن پسره مشکل داره 

مشکل بعدی خواهره سیا بود که به دوسش نگفت همچین خانواده بیماری داره 

و در اخر به نظرم نباید ساکت میموند و باید میگفت که خواهرت اینجا پیشه اون پسر بود 

مشکلشون این بود که باهم حرف نمیزدن راجبه مشکلاتشون 

البته سیا هم مشکل شکاک بودن داشت که این یه بیماریه و باید درمان بشه شخص و با محبت و کوتاه اومدن و کوتاه کردن زبان ام شخص درست نمیشه 

اخرشم بد تموم شد به نظرم خودکشی کاره درستی نیست باید اخره فیلم اینا میرفتن یه مرکزه مشاوره پسره درست میشد 

البته اینم بگم که این فیلم بود در واقعیت من ادمایی رو دیدم که فوق العاده وحشتناک تر دارن زندگی میکنن و شوهراشون دیگه ظلمی نیست که بهشون نکنن متاسفانه 

ملی که اخرش زنده موندچون نگهبانان قطارگفتن امبولانس بیارید و‌...زودمعده روشستشوبدن زنده میمونه وپسره هم که قطعامرده دیگه اینم دادگاهی میشه که چون برانجات خودش بوده نهایت زندانی میشه بامداک ضربو جرحی که داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.