2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از اول ب نیت زندگیم خوندم تک تک نیت نکردم اما بطور اتومات انگار خودش داره خداروشکر اوکی میشه

ببخشید سوره هایی که گفتیید باید به ترتیب خونده شه حتما

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
چنروز پیش بهم گفتید خوندم چنبار..یهو یچیزی شد کلی پول از دستمون رفت...گفتم شاید اشتبا خوندم ..ترسیدم ...

من خودم ی زمانی ک میخوندم

گفتم شوهرم بطور ناگهانی و غیر منتظرع بیکار شد

اما من این ختمو بازم میخوندم

خبر نداشتم خدا برام بهترشو سراغ داره

خیلی خوشحال بودم بعدش ک ب ختم شک نکردمو ادامه دادم

2728
بله گلم خیلی نیستن کلا صد ایه ایه هاشم کوچیکه

خییلی ممنون ایشالا خدا بهترین ها رو براتون رقم بزنه بدون هیچ مشکلی 😘😘

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
فدات خانومی همچنین شما

سلام عزیزم . دیشب چند تا سوره گفتیید بخونیید. ذاریات و طلاق و مُزَمِل و انشراح  

همه رو پیدا کردم ولی انشراح نبود 

منظورتون سوره ی انشقاق هست 

2740
نه گلم سوره شرح (الم نشرح لک صدرک...

آها مرسی الف دشت اولش داشتم تو الف ها دنبالش می گشتم 

ممنون عزیزم 

خواهش میکنم انشالله حاجت روا بشی گلم

ممنون همچنین شما

شما خودت نتیجه گرفتی ؟چند وقت باید خوند؟

بله گلم

درمورد تعداد روزاش عددخاصی گفته نشدع من دفعه اول تقریبا یکسال بود ک میخوندم اما واقعا برام معجزه شد دفعه های بعدی شاید هنوز بیست روز نشده به خواستم میرسیدم

نه سختی نداره من الان حفظم ی ربعه میخونم بعد چند سال خودم دلم نمیاد ول کنم

سلام دوست عزیز مرسی ک تجربه خودتون رو در اختیار دیگران قرار دادین خواستم بدونم در حد معمولی هست. اثرش مثلا همیشه پول داشته باشی و‌محتاج نباشی یا غیر از این درامد عالی میشه . البته من ب نتیجه رسیدم همه این ختومات اجازه و‌توفیق  میخواد حتی یک صلوات بدون اذن نمیشه شما سجده شکر بجا یبار برای چنین توفیقی ک چند ساله نصیبت شده دعات میکنم جواب بدی  

از هزاران یک نفر اهل دل اند .ما بقی تندیسی از آب وگل اند