2726

من خودم اینو امتحان کردم 

۴۰ شب پشت سر هم هر روز سوره ی فتح رو بخونی بی پول نمیمونی

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ختم سوره ذاریات طلاق مزمل انشراح بصورت روزانه ب کارتون چنان وسعتی عنایت میکنه ک عقلها حیروون میمون ...

ختم سوره یعنی چی

یه بار خونده شه کافیه روزی یه بار

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
ختم سوره ذاریات طلاق مزمل انشراح بصورت روزانه ب کارتون چنان وسعتی عنایت میکنه ک عقلها حیروون میمون ...

واقعااا؟؟

دوستای گلم من زیبا خفته ام نه زیبا ی خفته  🍁🌺🍁🌺 وقتی میخواستم عضو شم دوس داشتم یه شخصیت کارتونی باشه زدم سیندرلا .جودی .سفیدبرفی.و..نشد که نشد زدم زیبای خفته بازم نشد آخرش ی رو برداشتم نوشتم زیبا خفته اومد!!!هرچند چن سالی بود جسته گریخته میخوندمتون ولی همیشه نبودم نمیدونستم کسی که قبلا زده زیبای خفته چه شخصیتی داره یا از قضیه خاله سوسکه خبر نداشتم الانم هرکارکردم نمیتونم تغیر بدم اسممو 😕اگه دوس داشتین منو🏵 نگار 🏵صداکنین  

با اجازه ی استارتر

میشه یه سر ب تاپیک اخرم بزنید

موضوع امر خیره

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.
هرروز یا هروقت دلمون خاس میشه بخونیم

نه گلم هر روز باید خونده بشه

۱۰۰ تا ایه هستش کلا ۴ یا پنج صفحه میشه

خیلی هم مراقبت کنین ک یادتون نره

اگه ی روز نخونین بایدقضاشو بجا اورد

2706