2752
2734
عنوان

دکتر معینی یا دکتر لیدا احمدیان خامنه یا دکتر رزا پرستنده

| مشاهده متن کامل بحث + 14473 بازدید | 117 پست
چه جالب . من کلا از الان واسه زایمان کلی استرس و ترس دارم. چون دیسک هم دارم.  ولی اینی که نوشتی ...

من شهرستانیم.دکتراحمدیان طرحشون رو توی شهر ما گذروندن.ولی متاسفانه مسئولین شهرمون قدرشو ندونستن.چون جون مریضاش براش مهم بود باهرکی که کوتاهی میکرد شدیدا برخورد میکرد.این بود که به مذاقشون خوش نیومد

من شهرستانیم.دکتراحمدیان طرحشون رو توی شهر ما گذروندن.ولی متاسفانه مسئولین شهرمون قدرشو ندونستن.چون ...

واقعا ؟ یعنی تازه توی دوره طرح بودن و شما راضی بودین این همه؟ خیلی عالیه ممنونم عزیزم از کمکت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واقعا ؟ یعنی تازه توی دوره طرح بودن و شما راضی بودین این همه؟ خیلی عالیه ممنونم عزیزم از کمکت

آره عزیزم.بعدمن دوستم و دوتا ازاقوامم هم پیشش رفتن خیلی راضی بودند.الان هم تااسمشو دیدم چه ذوقی کردم

عزیزم من الان دکترم لیدا احمدیان هست و بی اندازه دقیق و آروم و مهربونه

من قصد دارم باهاش تو بیمارستان تریتا زایمان کنم

جلوی چشم خودم داخل بیمارستان بخیه مریض رو کشید، مریض اصلا متوجه نشد، منتظر بود دکتر براش بخیه بکشه

و اینکه ایشون نی نی منو نجات داد

من شش سال قبل پیش دکتراحمدیان خامنه میرفتم عالی بود.فوق العاده روی بیماراش وسواس داره.من که جون خودم ...

من فوبياي زايمان طبيعي دارم

الانم كه سز ممنوعه

به نظرت قبول ميكنه منو سز كنه؟!

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
من فوبياي زايمان طبيعي دارم الانم كه سز ممنوعه به نظرت قبول ميكنه منو سز كنه؟!

نمیدونم عزیزم.موقعی که من زایمان کردم سز آزاد بود ولی من دلم میخواست طبیعی زایمان کنم چون خیلی زایمان اولم راحت بود ولی اینبار دکترگفت جان خودت وبچه درخطره باید سزارین بشی

نمیدونم عزیزم.موقعی که من زایمان کردم سز آزاد بود ولی من دلم میخواست طبیعی زایمان کنم چون خیلی زایما ...

مرسي از پاسخت عزيزم

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

سلام دوستان 

من امروز رفتم پیش دکتر لیدا احمدیان، قبلش تماس گرفته بودم ک خانوم دکتر سز اختیاری انجام میدن، گفتن بله

خلاصه رفتم و با ی ادم خل و چل رو در رو شدم...

اصلا نمیپذیرفت که من سز میخوام ، همش میگفت با این هیکلت میخوای سز کنی؟!!!

بزور خودش منو معاینه لگنی کرد خاک بر سر ، من می گفتم آمادگی ندارم میگفت دربیار بابا میخوام معاینه ات کنم ، نفهم.

دیگه توبه برم پیشش، برگشتم کلی گریه کردم

واقعا تو روحیه ام تاثیر منفی داشت

اصلا آرامش نمیدن 

سلام دوستان  من امروز رفتم پیش دکتر لیدا احمدیان، قبلش تماس گرفته بودم ک خانوم دکتر سز اختیاری ...

هر جا از ایشون خوندم تعریفشو کرده بودن

شما اولین نفری تجربه بد داری

من ازش هفته دیگه وقت دارم، تازه باردار شدم تصمیم گرفتم تحت نظر ایشون باشم و با ایشون زایمان کنم

حالا برم ببینمش اخلاق و برخوردش چجوریه

سلام دوستان  من امروز رفتم پیش دکتر لیدا احمدیان، قبلش تماس گرفته بودم ک خانوم دکتر سز اختیاری ...

خانومی واقعا ادم شک میکنه به راست و دروغ نظر شما .

ببخشیدا

چون من یکساله تحت نظر ایشونم

دکتر خیلی ماهی هست‌

و از قضا امروز درباره سزارین ازش پرسیدم گفت لگنت خیلی خوبه برای طبیعی اما من کسیو اجبار نمیکنم برای طبیعی.

واقعاااا نظر شما با واقعیت خیلی فرق داره😊

السلام علیک یا غریب الغربا یا علی بن موسی الرضا . صلی الله علیک یا ابا عبدالله الحسین ....
2706