2737
2734
عنوان

خاطره زایمان Belle

| مشاهده متن کامل بحث + 18338 بازدید | 365 پست
منم میخام با همین دکتر زایمان طبیعی کنم. امیدوارم همه چیز خوب پیش بره و دکتر خوبی باشه 🙏🏻

دکتر احمدیان که فوق العادس ولی پروسه زایمان طبیعی زیاد ارتباطی به دکتر نداره بیشتر به فیزیک خودتون مربوطه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سزارین ۴۷۰۰ طبیعی ۴۳۰۰ هزینه اتاق جداس. دکتر من بهترین دکتری بود که تو عمرم دیدم بخیه رو انقد ریز می ...

عزیزم ویزیت دکتر زنانت میرفتی تریتا هر بار چقدر میشد؟

من الان صارم میرم خواستم مقایسه کنم😅

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾
عزیزم ویزیت دکتر زنانت میرفتی تریتا هر بار چقدر میشد؟ من الان صارم میرم خواستم مقایسه کنم😅

من مطب میرفتم ولی تریتا فک کنم ۳۵ بود

2728
من مطب میرفتم ولی تریتا فک کنم ۳۵ بود

مرسی عشقم❤️

هلنسا هستم؛ زنی عاشق همسر، با هدف و امیدوار؛ خدایا تصمیم گرفتم مادربشم🦋😍این حس زیبا و بی نظیر رو نصیب من و همه ی آرزومندانش کن🙏🤰🏻💞فرزندی سالم، صالح، زیبا، موفق و سعادتمند😌🍀سپاس ای بخشنده ی مهربان🙏🌾

سلام.خانمی مرسی برای این تاپیک جامعت

منم خیلی حساسم رو بیمارستان و دارم تحقیق میکنم چون بیمه تکمیلیم بدون سقف وبا اکثر بیمارستانای خصوصی مثل لاله .بهمن.نیکان.تریتا.اتیه وچنتای دیگه قرارداد داره موندم کدوم رو برم که بهتر باشه اول تصمیمم بهمن بود اما شما میگی خیلی شلوغه وجالب نیس پشیمون شدم

بنظرت تریتا از همشون بهتره؟چون برای من بخاطر بیمه م هزینه ش فرقی نداره مهم اینه بیمارستانش عالی باشه فقط

سلام.خانمی مرسی برای این تاپیک جامعت منم خیلی حساسم رو بیمارستان و دارم تحقیق میکنم چون بیمه تکمیلی ...

من بیمه نداشتم ولی خداروشکر اصلا هزینش برام مهم نبود و تقریبا تمام این بیمارستانایی که گفتیو دیدم ولی به نظرم تریتا از همه خلوت تر بود و بعد از اینکه رفتم واقعا راضی بودم

من بیمه نداشتم ولی خداروشکر اصلا هزینش برام مهم نبود و تقریبا تمام این بیمارستانایی که گفتیو دیدم ول ...

خداروشکر ک بدون بیمه هزینه ش برات مهم نبوده😉😉😉😉ممنون از راهنماییت

2738
واقعا شانس بزرگیه که از اول با یه دکتر خوب باشی خیالت از بابت دکتر احمدیان راحت باشه چون بی نهایت مت ...

عزیزم من میخوام تریتا زایمان کنم دکترم اونحاس ولی ممکنه سزارین قبول نکنه ...اللن 37 هفته برم دکتر احمدیان قبول نمیکننن؟؟؟؟ شما دفترچه نیرو مسلح داشتین

عزیزم من میخوام تریتا زایمان کنم دکترم اونحاس ولی ممکنه سزارین قبول نکنه ...اللن 37 هفته برم دکتر اح ...

احمدیان قبول میکنه. نه دفترچه نداشتم

احمدیان قبول میکنه. نه دفترچه نداشتم

وای خدا کنه هفته اخرم اخه 

من احمدیان خیلیییی نزدیک بود بهمون خانمای همکار شوهرم اکثرا با ایشون بودن من خریت کردم کلی مسیرم و دور کردم رفتم یه دکتر دیگه 😢😢😢

مرسی دوستم من با مطبشون تماس میگیرم ب6 انید خدا قبول کنن

وای خدا کنه هفته اخرم اخه  من احمدیان خیلیییی نزدیک بود بهمون خانمای همکار شوهرم اکثرا با ایشو ...

منم از هفته ۳۴ رفتم پیشش. برو خیالت راحت قبول میکنه. موفق باشی

منم از هفته ۳۴ رفتم پیشش. برو خیالت راحت قبول میکنه. موفق باشی

سلام عزیزم، مرسی از تاپیکت خدا نی نی تو حفظ کنه، منم امروز دکترم رو عوض کردم‌خدا رو شکر و‌توسط خانم دکتر احمدیان ویزیت شدم‌چقدرم که ماهه، منم یا محب کوثر یا تریتا زایمان می کنم، دکتر اطفال تریتا خوب بودن؟ اتاق vip بیمارستان بزرگه؟  سوئیت ماننده؟ و اینکه اتاق عمل چطوره؟ ترسناک نیست؟ شرمنده هی پرسیدم

سلام عزیزم، مرسی از تاپیکت خدا نی نی تو حفظ کنه، منم امروز دکترم رو عوض کردم‌خدا رو شکر و‌توسط خانم ...

به سلامتی انشالله. دکتر ماه واقعا. اتاقاش همه سوییت مانند و بزرگن. دکتر اطفالشم خیلی خوبن به خصوص دکتر جهانگیری و دکتر رضوانیان. اتاق عملم اصن اونطوری نیس که تو فیلما نشون میدن یه اتاق خالی که یه تخت وسطش رو سقف پر چراغه انقد اونجا میگن میخندن که ترس یادت میره دکتر بیهوشیم خیلی خوب و باحالا

2706