2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگن ۳ سال 

ولی من میگم یه دونه بچه 

اگه نشد یه دونه  دوتا اونم با فاصله ی اولی ۷ . ۸ دو می رو بعد 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
2738

دوستان عزیزم عکسمو نگاه کنین دوست داشتیین لایک کنیید ممنون از همتون 😘😘😘https://www.ninisite.com/photo/19512/نیییییییییکی#

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

میگن 3 ولی پدر مادر در میاد.زن داداش من فاصله بچه هاش دقیقا سه سال پیر شد بنده خدا. همش دعوا میکنن هردوتا بچن. اما اگه اگه بزرگه سنش بیشتر باشه مثل 7 یا 8 دیگه عاقل شده و حداقل کارهای شخصیش رو خودش انجام میده

میگن ۳ سال  ولی من میگم یه دونه بچه  اگه نشد یه دونه  دوتا اونم با فاصله ی اولی ۷ . ...

7 8 دیر میشه بچه اول کاملا بزرگ و مستقل شده دیگه با بچه دومی بازی نميکنه بازم هردو تنها میمونن بچه ها همبازی باشن بهتره

من دوست داشتم فاصله سنی بچه هام کم بود با هم همبازی میشدن

متاسفانه کوتاهی کردم و دیر اقدام کردم 

بچه دومم که بدنیا بیاد پسرم میره پیش دبستانی بعدشم میره مدرسه واصلا باهم همبازی نمیشن 

فاصله سنی کم فاجعه اس مادر رسما نابود میشه پیر میشه خییییییلییییییی سخته 

بهترین فاصله ۶-۷ساله 

ک بچه بزرگتر دیگه حسادت نداره درک میکنه مستقل میشه تو دستشویی حموم رفتن غذا خوردن حرفی ک بش میزنی میفهمه کمکت میکنه 

ولی فک کن ی بچه سه ساله داشته باشی ی نوزاد از اون بچه سه ساله انتظار داشته باشی نوزاد وقتی خوابه سرو صدا نکنه 

وای من بچم یسالشه چن ساعت خواهرم بچه ی سه سالشو اورد پیشم گذاشت خل شدم