2777
2789
عنوان

خوشبو کننده واژن

8075 بازدید | 30 پست

سلام.

تجربه استفاده از خوشبو کننده رو داشتین؟

راضی بودین اصلا؟

چه مارکی،چه طوری؟چی پیشنهاد میکنین شما!

توضیح بدین خوشحال میشم🙄

دو ساله که عقد کردم با همسرم و از زندگیم راضیم،عاشق بچه و مادر شدنم،که ایشالا نصیبم بشه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من فقط از ژل شستشوی بانوان‌سروینا استفاده کردم خوب بوده.ولی قبلا هیدرودرم استفاده میکردم هم خوب بود هم خوشبو

خدایا تورو قسم ب جان عزیزت حضرت زهرا س ب همه منتظرا بچه سالم بده دلشون رو شاد کن،خدایا کسی رو منتظر نزار،خدایا خالق ما هسی پس خودت خوشبختی هممون رو تکمیل کن نزار بخاطر بچه کسی دلش بشکنه😢😢😢
بری از مشاورای داروخونه بپرسی راهنماییت میکنن! حالا آهو خانومی؟یا آقا گرگه؟؟!

😆😆

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2801