2733
2739

ما یه دفعه رفته بودیم سفره خونه با همسرم 

بعد سر یه سری حرفا من خیلی ناراحت شده بودم و نشسته بودم فقط از چشمام خیلی ساده اشک میومد 

ایشونم من رو اینجوری دید 

هی می خواست ارمم کنه منم هیچی نمیگفتم فقط اشک میریختم 

تا وسط حرفاش یهو جذب این جملش شدم " زهرا ببین من خیلی بیشتر از این چیزی که میبینی می خوامت ها ، این اون اندازه ای که میتونم نشونش بدم بقیش رو نمیگنجه نشون بده "

اقا ما رو میگی انگار تیتاپ دادن بهم اتصلا قند که تو دلم اب شد هیچی

اصلا یادم رفت چم بود 

همچین ادم زود خر بشویی هستم 

خوب اینجور حرفای از ته دلی رو دوست دارم .

- بچه ها ته خاطراتتون این متنم کپی کنین

لاحول ولا قوت الا بلاه علی العظیم

اول تو بعد ننم

عشق اولم تویی

خواهرم چقد بی ریخته 

دست پخت تو از ننه بهتره 

😆😆😆😆❤❤❤

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

وقتی میگه پسرمون کپ خودته و نگاش که میکنم توی چشماش تورو میبینم دلم هربار قیلی ویلی میره

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740

تازه عقد کرده بودیم بهم گفت وقتی میرم جاده دیگه خط سفید جاده باهام نیست یاد و عشق تو باهامه😍😍😍😍😍

وزن اولیه ۸۸کیلو 😥😥😥وزن بعد ۵ماه ۷۶کیلو ۴۰۰گرم 😄😄😄😄😄من میتونم به وزن هدفم برسم پس پیش به سویه ۵۸ کیلو😇😇😇😇😇😇من باید تا ۳۰این ماه ۷۵کیلو بشم😉😄

شوهرم اینجور حرفای خوب خیلی میزنه

همیشه میگه مردونه دوستت دارم  

هرشب بلا استثنا میگه مرسی که هستی 

خنگ شدم یادم نمیاد حرفاش

تیکر بارداری نیست روز بهم رسیدنمونه 6ساله میشیم  عشق❤ از اونجایی شروع شدکه حالم به هیچ چیز خوش نشد اِلا دوست داشتنت💋

من چادر دوس دارم نمیزاره سر کنم پا کوبیدم زمین گفتم چررررررا گفت بخاطر گیرایی اون چشای لامصبت که با مشکی بدبخت میکنه آدمو البته به زبان ما جمله ش مفهومی تره به فارسی برگردوندم اینجوری ضایعس 

همین یادمه من آلزایمر گرفتم که راحتتر زندگی کنم 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
2706