2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اراده اراده اراده

رژیم 

ورزش

پیاده روی 

تحرک داشتن 

نخوردن . شیرینی جات و نان و برنج و ماکارونی 

کم خوردن کربوهیدرات 

کالری شماری کردن 

ودر آخر همه ی اینها رو اگه نمی تونی انجام بدی با قرص  لاغری شاید بتونی😁😁😁 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2738
مصرف روغن رو به حداقل برسون در روز بیشتر از سه کف دست نون بربری و شش قاشق برنج بیشتر نخور. ورزشم بک ...

نون بر بری از همه ی نون ها کالریش بیشتره

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
دیگه مثال زدم براش با صبحانه و شام سه کف دست چیزی نیست اصلا

سه کف دست میشه ۲۱۶ کالری

2706