2733
2734
اوهوم من گفتم اول ببرم ببینم اصلا علایم ظاهاری که خودم فک میکنم ربط به  بیش فعالی داره درسته یا ...

اینایی که شما میگید برای سن بچه ی شما طبیعیه عزیزم . علائم بیش فعالی اینا نیست  و اصلا تو سن بچه ی شما نمیشه بیش فعالی رو تشخیص قطعی داد . الکی به بچه برچسب نزن . بچه های بیش فعال معمولا پرخاشگرن . عدم تمرکز و مشکل یادگیری دارن . به مدت پنج دقیقه هم برای گوش دادن به چیزی یا نشتن سر کار خاصی یکجا نمیشینن .ناآرام و مضطربن . 

نمیگم نبرش مشاوره . اتفاقا ببر خودتم برو تا با رفتارهای بچه تو سن مختلف آشنا بشی و عکس العمل صحیح رو هم یاد بگیری . ولی بیخودی به بچت برچسب نزن 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینایی که شما میگید برای سن بچه ی شما طبیعیه عزیزم . علائم بیش فعالی اینا نیست  و اصلا ...

خیلی ممنون ‌عزیزم

نه اصلا دخترم پرخاشگر نیس اتفاقا خیلی هم مهربونه و زود دوس میشه با همه حتی غریبه ها

نمیدونم اطرافیانمم میگن بچت بیش فعاله

عمه اش میگه بندازش تو اتاق وقتی شلوغ میکنه

ولی یکبار اینکار و کردم بچه کم مونده از حال بره از بس گریه کرد خیلی ترسیدم

بهم میگن خیلی بچه رو دادی که اینطور شده

در حالیکه تو نت نوشته بیش فعالی از عدم توجه هم میشه

نمیدونم که گیج شدم

خیلی ممنون ‌عزیزم نه اصلا دخترم پرخاشگر نیس اتفاقا خیلی هم مهربونه و زود دوس میشه با همه حتی غ ...

این حرفای صد من یه غاز خاله زنکا رو بریز دور .هرگز به توصیه ی خاله خانباجیا با بچه برخورد غیر اصولی نکن ،خدایی نکرده ممکنه بچت آسیب روانی یا حتی جسمی شدید و غیر قابل جبران ببینه . کتابای فرزند پروری بخون . سی دی های تربیتی دکتر هلاکویی رو دان کن، گوش بده خیلی کمکت میکنه . 

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
2731
ممنون عزیزم میخواستم ببرم تهران ولی شوهرم گف بگرد ببین اگه این محدوده دکتر خوبی هس ببریم پیش اون ...

سلام عزیزم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک خیلی تو تهران معروفن کلینیکشون شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

و شماره خانم دکتر ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

یه کم وقت دهی ایشون طولانیه ولی ارزش صبر کردن رو داره 

انشالله که چیز مهمی نیست😍😍

سلام دوستان 

اخیراً اسم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو خیلی میشنویم

ایشون مدرس دانشگاه و مدرس کارگاه های روانشناسی دانشگاه علامه و کارشناس  روانشناسی در رادیو میباشند

و ظاهراً متد های درمانی خاصی رو درپیش گرفته و اغلب مراجعات راضی هستند.

مخصوصاً در مورد  درمان انواع اختلالات کودکان شنیدم بینظیرند، مثل اضطراب ، بیش فعالی، اتیسم، اختلال یادگیری و... ظاهراً یکم وقت دهی ایشون طولانیه به دو دلیل اول که مراجعاتشون زیاده و دومین دلیل اینکه برخلاف مشاور های دیگه که اغلب کارهاشون رو به در مانگر های بی تجربه میسپارند  ؛  ایشون تمام مراحل درمانی رو خودشون انجام میدند.

من مدرس مهد کودک هستم که اغلب پدر و مادر ها میبینم که از ایشون تعریف میکنند.

شماره کلینیک بهار نو 

شهرآرا 

۸۸۲۶۷۰۴۰

موبایل ۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

سلام مركز مشاوره و روانشناختي مهربان واقع در اسلامشهر خيابان قائميه اولين مركز تخصصي كودك و نوجوان در اسلامشهره كه زير نظر متخصص روانشناسي سلامت خانم دكتر گيوي فعاليت ميكنن

شماره هاي تماسشون

56494941

09305169705

2740
آره بنظر محدوده اسلامشهر اصلا فوق تخصص روانشناسی کودک نیس

بله هست مركز مشاوره مهربان دو ساله كه شروع به فعاليت كرده ولي تبليغات زياد ندارن چون خودِ مراجعين براشون مراجع ميفرستن 

لا أين حال نوبت دهيشون زمان بره

بعید میدونم اسلامشهر پیدا کنی ببرش تهران

وقتي توي اسلامشهر مركز تخصصي كودك و نوجوان هست چرا أين همه مسير نت تهران تشريف ببرن

مركز مشاوره مهربان رو سرچ كنيد براتون ادرس و شماره تماس مياره أز گوگل

ممنون عزیزم میخواستم ببرم تهران ولی شوهرم گف بگرد ببین اگه این محدوده دکتر خوبی هس ببریم پیش اون ...

بله ميتونيد به مركز مشاوره مهربان توي اسلامشهر كه اولين مركز تخصصي كودك و نوجوانه مراجعه كنيد

شماره 

٥٦٤٩٤٩٤١

٠٩٣٠٥١٦٩٧٠٥

قطعا برای هر مشکلی یه راه کار ودرمانی وجود داره حتما از کسی کمک بگیرین که هم دانش وهم تخصص این کارو داره مرکز مشاوره بهنود اسلامشهر درتمام زمینه ها مشاوران متخصص و کارامدی داره که میتونه به صورت تخصصی کمکتون کنه ادرسشم خیلی سرراست سرنوری هست 56340243

تخصصی ترین مرکز مشاوره وروانشناسی دراسلامشهر

• مشاوره خانواده و زوج درمانی
  • مشاوره قبل و بعد از ازدواج
  • درمان اختلالات وسواس، افسردگی و ترس
  • روانشناسی اختلالات کودک و نوجوان
  • مشاوره تحصیلی
  • هیپنوتیزم درمانی
  • اجرای آزمون های هوش و شخصیت

آدرس: اسلامشهرخیابان مدنی جنب بانک ملی پلاک 229

شماره تماس: 02156340243

مرکز مشاوره اسلامشهر سرنوری درتمام زمینه ها مشاور داره و قبل از اینکه بخوایم پیش روانپزشک بریم اول به یه مشاور نشون بدید شاید باتغییر سبک فرزند پروری واموزش های لازم به والدین وکودک مشکل حل شد

شماره تلفن 02156340243

2706