2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نمیدونم خودممم ولی بیش اندازه سر به هواست و شلوغ  ی دیقه ی جا بند نمیشه کلا علایم بیش فعالی دا ...

انشالله ک خوب میشه 

ولی اینجاها معمولا دکتر حاذق نیست تو گوگل سرچ کن ببین پیدا میکنی 

چون منم دکتر خودمو تو گوگل سرچ کردم شمال تهران بود و راه دور ولی خیالم راحته ک پولم دور ریخته نمیشه حداقل

میشه یه صلوات واسه براورده شدن حاجتم بفرستید🙂
2738

بیش فعالی رو فقط روانپزشک باید از روی توار مغز تشخیص بده نه روانشناس . روانشناس فقط با دیدن علائم ظاهری میگه مشکوک به بیش فعالی هست یا نه . 

بچه چند سالشه ؟؟دقیقا چه کارایی میکنه که به بیش فعالی شک کردین؟؟ اکثر مواقع والدین شیطنت و تحرک عادی بچه ها یا واکنشسون به عکس العملهای اشتباه خودشون رو به اشتباه به عنوان بیش فعالی برداشت میکنن

هیچ چیز مانند رفتار افراد یک جامعه با کودکان ،شرافت آن جامعه را نشان نمیدهد . (نلسون ماندلا)                          جالبه بدونید بچه های مردم هم شامل این قانون میشن!
انشالله ک خوب میشه  ولی اینجاها معمولا دکتر حاذق نیست تو گوگل سرچ کن ببین پیدا میکنی  چو ...

ممنون عزیزم

میخواستم ببرم تهران

ولی شوهرم گف بگرد ببین اگه این محدوده دکتر خوبی هس ببریم پیش اون

ولی انگار باید ببرم تهران

بخدا از دستش دیگه میشینم گریه میکنم هنو دو سالش نشده اینقدر شلوغه

بیش فعالی رو فقط روانپزشک باید از روی توار مغز تشخیص بده نه روانشناس . روانشناس فقط با دیدن علائم ظا ...

اوهوم من گفتم اول ببرم ببینم اصلا علایم ظاهاری که خودم فک میکنم ربط به  بیش فعالی داره درسته یا نه بعد ببرم پیش روانپزشک

ببینید عزیزم کلا اون علایمی که تو نت نوشته دختر من داره 

۲۲ ماهشه 

کارهای خطرناک میکنه 

از در دیواره بالا میره

ی دیقه ی جا بند نمیشه

به هیچ عنوان حرف گوش نمیده

اوهوم من گفتم اول ببرم ببینم اصلا علایم ظاهاری که خودم فک میکنم ربط به  بیش فعالی داره درسته یا ...

پس با این حساب اول برو یه جا ک کاملا خیالت راحت بشه ک بیش فعال هست یا نه 

بعدا یه جای دیگه برو ک درمان کنی 

انشالله ک مشکت حل میشه عزیزم

میشه یه صلوات واسه براورده شدن حاجتم بفرستید🙂
اوهوم من گفتم اول ببرم ببینم اصلا علایم ظاهاری که خودم فک میکنم ربط به  بیش فعالی داره درسته یا ...

پسرمنم 22 ماهشه.

کلا کارش بازی با وسایل خونست.کارهای خطرناک و...

انقدر شیطونه میترسم تنهایی پارک ببرمش .

خونه مادرم با اینکه نزدیکه ماهی دو بار میرم.از بس اذیت میکنه.ولی زیاد نگران نیستم.میگم بزرگتر بشه خوب میشه.بچه س دیگه

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
2706