2733
2739

در راستای کاهش مصرف پلاستیک.

دوستان، براتون اسکرین گرفتم که بتونید عکس رو ذخیره کنید و در زندگی روزمره استفاده کنید ☺

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
پوشک چن بار مصرف پارچه ای اخه!!😥😥😥

الان توی انگلیس دارن بر میگردن به همین عزیزم. 

من اونقدر بی حوصلم که شما حرف‌ بعدیتم درسته ✋میخوای فحاشی کنی، گستاخی کنی، ریپلی نکن! دیگه قدیم و جدیدم نداریم 🙄

عالی بود دوستم

خصوصا اون یکبار مصرف های پلاستیکی! من به شخصه تو مهمونی ترجیح میدم بشقاب چینی بذارن جلوم تا یکبار مصرف!

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2738
عالی بود دوستم خصوصا اون یکبار مصرف های پلاستیکی! من به شخصه تو مهمونی ترجیح میدم بشقاب چینی بذا ...

دقیقا

من تونستم مصرف لیوان یک بار مصرفو توی بیرون رفتنا و پیک نیکا خییییییییلی کم کنم. به همه گفتم هرکی لیوان شخصی غیر پلاستیکی برای خودش برداره و بعدا هم خودش بشویه😁

مسواک بامبو چه بید؟اقا من بیشتر نگران کمبود ابم.خیلییی هم رعایت میکنم ها. ولی بقیه..‌

👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀
اینجوری مصرف آب چندبرابر بیشتر میشه جهت شستن پارچه ها منکه مخالفم

از راههای دیگه میشه مصرفو پایین اورد .‌ولی اینطوری هم به طبیعت اسیب کمتری میرسه. هم سلامت انسان تضمین شدست. 

مسواک بامبو چه بید؟اقا من بیشتر نگران کمبود ابم.خیلییی هم رعایت میکنم ها. ولی بقیه..‌

وای اب😔 مثل یه کابوسه برام.

با اینکه یک دستگاهی اختراع شده که هیدروژن رو تبدیل به اکسیژن میکه و اب تولید میکنه ولی هزینش خیلی بالاست و تملا برای بحران اب در اینده پاسخگو نیست! 

2706